Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2019-07-17
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

17.07.2019 року у залі засідань виконкому відбулось чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради.

 

      Підгорна О.І., начальник відділу культури винесла на розгляд членам виконкому проект рішення «Про  організацію  та проведення Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України, Дня міста і Дня  шахтаря». Затвердили склад робочої групи та заходи з підготовки та відзначення в місті Дня Державного  Прапора України, Дня Незалежності України, Дня міста,  Дня  шахтаря.

 

         Про стан виконавської дисципліни в виконавчих органах Тернівської  міської ради та здійснення контролю за виконанням завдань органів державної влади, розпоряджень  і доручень голови облдержадміністрації, голови облради  та міського голови, реагування на депутатські запити і звернення за 1 півріччя 2019 року звітувала начальник загального відділу Павлова Т.Г. З початку 2019 року  у виконкомі зареєстровано вхідних документів –  1921 (до аналогічного періоду зменшено на  1  %), вихідних  – 1408  (до аналогічного періоду зменшено на 39 %). Враховуючи  ці данні можна сказати, що документообіг зменшився  на  40 %.  За 1 півріччя 2019 рік проведено 9 засідань виконавчого комітету, прийнято 132 рішення виконавчого комітету Тернівської міської ради. Міським головою видано 529 розпоряджень, з них 96 - з основної діяльності. Основні питання, які розглядались були направлені на подальше покращення соціально-економічного розвитку міста та перспективи розвитку, виконання Програм, затвердження заходів благоустрою, встановлення режимів роботи, встановлення вартості послуг, заслуховування звітів про роботу та інше. Взято на контроль 217  документів: з них 198- директивних, 19 -власних.  На виконанні залишається 46 документа.  Всі контрольні документи виконуються  без порушення термінів.   

 

Головний спеціаліст зі зверненнями громадян загального відділу Христенко Н.М.  надала  звіт про  підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Тернівської міської ради за I півріччя 2019 рік. За І півріччя 2019 рік до виконавчого комітету Тернівської міської ради надійшло 137 звернень,  що на 28% менше ніж за аналогічний період у 2018 році (221 звернень) . Найбільш актуальні питання, що порушуються у зверненнях, це: - на першому місці питання комунального господарства - 86 звернень, що становить 62% від загальної кількості звернень. Найбільш характерні питання, що порушуються у зверненнях  – це прохання посприяти у благоустрою території, обрізці та кронуванні дерев, ремонту місцевих доріг, ремонту та експлуатації будинків, заміни каналізаційних труб, ремонту покрівлі та комунальних мереж, відсутність водопостачання, неякісне надання послуги теплопостачання.

 

В цілому члени виконавчого комітету Тернівської міської ради розглянули, обговорили та прийняли  16 проектів  рішень.


Все новости