Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2019-06-20
ДО УВАГИ АКТИВНИХ ТА НЕБАЙДУЖИХ МЕШКАНЦІВ МІСТА ТЕРНІВКА!

 

 

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ФОРУМІ АКТИВНИХ ГРОМАДЯН.

 

22 червня 2019 року  з 10.00 до 13.00 у міському культурно-дозвільному центі «Мир»  м.Павлограда відбудеться форум активних громадян «Західний Донбас: вчора, сьогодні, завтра» за участю міських голів міст Павлограда, Тернівки, Першотравенська, депутатів місцевих рад, активних громадян, молоді, представників ОТГ та громадських організацій, профспілок, ОСББ та ініціативних груп.

Цей Форум  є стартом  масштабного освітнього проекту «Громада – як сім’я» для мешканців  Павлограда, Тернівки, Першотравенська и Павлоградського району, який реалізується за ініціативою народного депутата України Артура Мартовицького.

В рамках Форума відбудуться тематичні дискусії для громадських організацій та активістів, молоді, людей похилого віку, голів ОСББ, а також ініціативних груп з розробки міні-проектів з розвитку міст, буде презентований кращий досвід взаємодії громади і влади за даними напрямками в Україні.

На заході буде дано старт освітній складовій проекту. Учасників майбутніх безкоштовних тренінгів, які розпочнуться з 24 червня, учасників навчать правильно складати проектні заявки свого бачення вирішення проблем міста, шукати та знаходити організаційну і ресурсну підтримку для їх реалізації.

Результатом навчання стане організація конкурсу проектів, орієнтованих на рішення локальних проблем, які хвилюють значну чисельність людей.

 

Для мешканців м.Тернівка буде організоване транспортне перевезення.

Відправлення  22.06.2019 о 9.00 від центральної міської автостанції.

Попередній запис за телефоном: +3800955121753, Тутова Анжела Анатоліївна.

 

Виконавчий комітет Тернівської міської ради.


Все новости