Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2018-11-08
Привітали тернівських працівників культури та аматорів народного мистецтва з професійним святом

 8 листопада у малому залі ЦД «Шахтар» відбулась урочиста програма з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

 «Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Прийміть мої щирі вітання з нагоди відзначення вашого професійного свята! Це професійне свято відзначають хранителі і творці високих людських цінностей всі, хто присвятив себе такій почесній справі – зберігати, розвивати і відтворювати духовні скарби українців. Всі Ви, працівники культури,  служите благородній меті - естетичному і моральному вихованню тернівчан. Дбайливо зберігаючи традиції, насичуєте культурне життя міста новими фарбами, з честю демонструєте  свої творчі успіхи за його межами. Привносячи в наш світ красу і гармонію, ви поєднуєте сили городян для добрих справ в ім'я рідного міста.

Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії!» – привітав усіх присутніх зі святом міський голова В.В. Тарелкін, і вручив  кращим працівникам подяки та цінні подарунки.

На святі були присутні депутат обласної ради Понамарчук Н.С., депутат Тернівської міської ради Григорчук О.В. Вони також привітали присутніх зі святом та вручили цінні подарунки.

А святковий настрій всім присутнім дарували творчі колективи міста.


Все новости