Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2018-06-08
Про скликання тридцять п’ятої сесії Тернівської міської ради сьомого скликання

Відповідно до ч.4,5,10 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» тридцять п’ята сесія міської ради відбудеться 20.06.2018 року об 11-00 годині в залі засідань Тернівської міської ради.

 

На розгляд міської ради винесено питання:

 

1. Про внесення змін до Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Тернівської міської ради.

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.12.2017 року № 444-29/VІІ «Про міський бюджет на 2018 рік».

3. Про реорганізацію Комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Тернівки» шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Тернівки» Тернівської міської ради.

4. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються Тернівською міською радою та її виконавчими органами.

5. Про внесення змін до рішення Тернівської міської ради від 14.12.2017 р. №446-29/VІІ «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік».

6. Про затвердження граничних сум витрат на придбання автотранспортних засобів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету.

7. Про  роботу постійних комісій та про виконання рішень міської ради.

8. Про затвердження плану роботи міської ради на 2 півріччя 2018 року.

9. Питання земельних відносин.

10. Інші питання.

 

На сесію запрошуються депутати міської ради, депутати обласної ради, заступники міського голови, керівники відділів і служб виконавчого комітету, підприємств, установ і організацій міста, керівники контролюючих і правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                В.В. ТАРЕЛКІН


Все новости