Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2018-03-07
Тернівка відзначила Міжнародний жіночий день - 8 березня

7 березня в ЦД "Шахтар" міста Тернівки відбулась урочиста програма, присвячена Міжнародному жіночому Дню 8 березня. На святі були присутні міський голова Тарелкін В.В. та помічник народного депутата України Мартовицького А.В. – Пономарчук М.С.

«Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса. Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо і довічно кластимемо до ваших ніг. Бажаю Вам від щирого серця міцного здоров'я, нев'янучої молодості та багато взаємного кохання! Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваше серце, а Ви залишайтеся завжди такою ж неповторною якою Ви є зараз» - привітав всіх присутніх Віталій Тарелкін.

Кращі працівники були нагороджені подяками від міського голови Тарелкіна В.В. та від народного депутата України Мартовицького А.В. А святковий настрій всім присутнім подарував колектив "Консонас", з міста Дніпра.


Все новости