Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2018-01-24
Оголошується конкурс на розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних депозитних рахунках у банках

    

Міське фінансове управління Тернівської міської ради повідомляє про організацію проведення  01.02.2018 року конкурсу на  розміщення  тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних депозитних рахунках у банках. Конкурс відбудеться за адресую  м.Тернівка вул. Пушкіна 5а.

Пропозиції приймаються  від банків у яких держава прямо та/або  опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу та/або голосів та до яких протягом останнього року Національний банк не застосовував таких заходів впливу, як обмеження, зупинення чи припинення окремих видів операцій та віднесення банку до категорії проблемних або неплатоспроможних до 31.01.2018 року включно.

Заявка - пропозиція на участь у конкурсі банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету м. Тернівка  на вкладних (депозитних) рахунках додається.

 

Заявка-пропозиція на участь у конкурсі банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету м. Тернівка  на вкладних (депозитних) рахунках


Все новости