Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2017-12-05
Черговий соціальний проект конкурсу «Громада своїми руками» презентували в Тернівці

1 грудня у Тернівській дитячій бібліотеці відбулася презентація проекта-переможця конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками».

Цей проект був організований з метою створення на базі дитячої бібліотеки мультимедійної кімнати «Smart Room».  Електронні книги, розвиваючі настільні ігри, комфортні столи та стільці створюють домашні умови для всіх маленьких читачів які відтепер із задоволенням відвідують бібліотеку та з захопленням повертаються до неї вже з друзями.

«Завдяки партнерству міста з компанією ДТЕК за п’ять років у місцевих жителів зявилася унікальна можливість приймати участь у долі міста. Иніціативна група «Берегині духовності» створила надзвичайний проект для дітей завдяки якому маленькі мешканці нашого міста будуть навчатися спілкуванню та комунікабельності» - зауважила заступник міського голови Лілія Крижановська.

«Для компанії ДТЕК важливо що кожного року тернівчани приєднуються до проекту «Громада своїми руками» подають одні з най креативніших проектів Західного Донбасу. Приємно що в Тернівці розвивається не тільки інфраструктура, а й бібліотеки, які перетворюються в маленькі медіа центри. Завдяки проекту «Smart Room» дітлахи Тернівки будуть як найменше сидіти дома за гаджетами, а проводитимуть час у бібліотеці за веселими іграми та приємним спілкуванням. Я вдячна ініціативній групі, яка вложила в цей проект свою душу і створила надзвичайно теплу атмосферу для дітей» - сказала регіональний представник ДТЕК із соціального розвитку Олена Неверова.

«Ми вдячні за можливість яка в нас з’явилась в створенні такого чудового проекту, як «Smart Room», і сьогодні ми з великою радістю його презентуємо»  - промовила керівник ініціативної групи «Берегині духовності» Олена Онопченко.


Все новости