Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2017-11-20
Акції «Крила Янгола»

Схилімо голови перед історією!

    Згідно з Указом Президента України, четверта субота листопада оголошена «Днем пам'яті жертв голодомору».

    Відділ молоді і спорту спільно з Молодіжною Радою м. Тернівка, запрошує всіх жителів міста взяти участь у міській акції «Крила Янгола», присвячену пам'яті тих страшних років історії нашої країни. Акція має таку назву, тому що Ангел - це символ добра і свободи. Ваші янголята будуть уособлювати душі невинно загиблих дітей.

Майстер - клас по виготовленню паперових янголят буде проходити в Центрі дозвілля «Шахтар» (кінотеатр) 22 листопада 2017 року 16.00. Запрошуємо всіх бажаючих незалежно від віку.

    Пропонуємо всім небайдужим людям, хто не зможе відвідати наш майстер-клас самостійно виготовити разом зі своїми дітьми, онуками, родичами і знайомими паперових ангелів.

   24 листопада 2017 року о 16.00 годині біля Центру дозвілля «Шахтар» (кінотеатр) відбудеться міська акція «Крила янгола» після закінчення якої всі бажаючі зможуть вивісити своїх паперових ангелів на дерева, як символ підтримки всіх людей і особливо дітей, які загинули в ті страшні роки.

    Історична правда необхідна всім людям, що живуть в сьогоднішньому світі, щоб майбутні покоління не повторили помилки минулого і пишалися своїм сьогоденням і майбутнім!

   Ми пам'ятаємо, сумуємо і ніколи не допустимо повторення тієї страшної трагедії українського народу…

За інформацією звертатися:

Відділ молоді та спорту по вул. Лермонтова, 11

Телефон для довідок: 7-51-12 0507591765


Все новости