Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2017-11-14
Фотопроект "Особливих дітей люблять особливо сильно"

У відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів для мам і їх "особливих" дітей була проведена фотосесія "Особливих дітей люблять особливо сильно".

Своїми відчуттями поділилася автор фотопроекту, член ініціативної групи "З правом на майбутнє" Ольга Лузіна:

"Мета проекту - привернути увагу суспільства до жінок, які виховують дітей з інвалідністю. Не всі розуміють, як нелегко зараз мамам особливих дітей надати дитині якісну реабілітацію, виховання, при цьому працювати і піклується про всю родину. Ми пишаємося їх силою духу і красою. Тому і виникли бажання і потреба передати особливий зв'язок між мамою і дитиною, підкреслити їх почуття. Вперше спробувала себе в ролі фотографа. Це був по-справжньому чудовий досвід. Я відчула стільки тепла і любові !!! Діти з синдромом Дауна, аутизмом, ДЦП та іншими захворюваннями були щирі і подарували мені величезну кількості тепла. В їхніх серцях є величезна любов до життя, і вони готові ділитися своєю радістю з усіма навколо. Я сподіваюся, ви відчуєте цю любов, дивлячись на ці фотографії, як її відчувала і я , коли перебувала поруч з цими чудовими особливими людьми ... ".

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати пересувну фотовиставку, яка почне свою роботу з 25 листопада у відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

 Слід зазначити, що дана фотовиставка проводиться в рамках реалізації проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ) при фінансуванні Європейського Союзу.


Все новости