Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2017-11-10
У Тернівці презентували ще п’ять проектів-переможців конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками».

    08.11.2017 року у Тернівці відбулася презентація ще п’яти проектів-переможців конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками». Мета конкурсу - підвищити ініціативність жителів міста, дати людям можливість поліпшити і упорядкувати свій мікрорайон, двір, вулицю і навіть більше - повірити в те, що за ініціативи та активної участі будь-які цілі досяжні.

  Завдяки проекту  «Турбота про старше покоління» у дворі, який охоплює декілька жилих будинків по вулиці Миру, зявилася зона для відпочинку. Тепер люди поважного віку можуть збиратися на вулиці щоб спілкуватися, пограти в шахи і доміно, та просто подихати свіжим повітрям.

  Проект «Арт-сквер» по вулиці Лермонтова було створено з метою виділення зони відпочинку у дворі, який охоплює декілька жилих будинків. У цю зону входять: дитячий майданчик, лавочки для відпочинку, всю територію прикрасили квітами та зеленими насадженнями.

  «Стрибок у майбутнє» - це також проект направлений на відпочинок. У дворі жилих будинків 1 і 1а по вулиці С. Маркова була створена зона відпочинку для дітей та дорослих. Було створено дитячий майданчик, встановлені лавочки для відпочинку та прикрашена територія зеленими насадженнями.

  Проект «Спортивне місто - спортивна Україна». Мета цього проекту - покращення стану спортивних майданчиків «ДЮСШ» «ТЕМП», створення комфортних умов для проведення учбово-тренувальних зайнять та змагань різного рівня. Було встановлено 9 прожекторів, встановлені пластикові сидіння для запасних гравців та огороджено територію майданчика сіткою.

  Проект «Одежда сцены». Цей проект було створено з метою оновити клуб ім. С. Маркова. Клуб ім. С.Маркова був побудований ще у 1964 році, тому він потребує ремонту. Адже клуб ім. С.Маркова – це єдине місце у частному  секторі де проводяться урочисті заходи до свят, молодіжні вечори, транслюються фільми, тому було вирішено направити проект на оновлення сцени. Сцена була оснащена сучасною світлодіодною, енергозберігаючою апаратурою, були оновлені куліси та фасадна частина сцени.

   Найближчим часом на тернівчан чекає відкриття ще 6 нових цікавих проектів – переможців конкурсу.


Все новости