Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2017-10-10
На Дніпропетровщини коштом інвесторів планують будувати нові ЦНАПи

    У громадах області планують «з нуля» будувати нові ЦНАПи коштом іноземних  інвесторів. Про це говорили у ДніпроОДА на зустрічі першого заступника очільника області Олега Кужмана з представниками моніторингової місії Євросоюзу.

   «Ми фактично домовились із нашими європейськими партнерами, що на Дніпропетровщині «з нуля» побудують декілька ЦНАПів за кошти донорів. Цим будуть займатися європейські організації за програмою «U-LEAD з Європою», - розповів Олег Кужман.

   Планується, що у майбутніх  центрах будуть не тільки надавати адмінпослуги, а й забезпечать культурне  дозвілля населення.

   «ЦНАП по суті стане культурним центром, куди приходитиме спілкуватись молодь, АТОвці… Там будуть безкоштовні комп’ютерні послуги, вайфай, патріотичні кутки. Це буде центр дозвілля, або народний дім, або адміністративно-культурний центр», - зауважив Олег Кужман.

   За словами Олега Кужмана, іноземні організації займатимуться не тільки будівництвом нових адмінцентрів, а й розвитком об’єднаних громад в цілому. Для них  проводитимуть тренінги й майстер-класи.

  «На цю програму для всієї України Європа вже виділила 90 мільйонів євро. Сподіваємось, левова частина цієї суми піде на Дніпропетровщину. Це буде відчутний імпульс для розвитку територіальних   громад            області»,-       додав  Олег Кужман.


Все новости