Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2017-10-10
40 кадрів які змінюють світ!

      З 13 по 20 жовтня в м. Тернівка (в приміщенні ЦД «Шахтар») буде представлена виставка національного фотоконкурсу «Благодійність в об’єктиві». Фотовиставка «Благодійність в об’єктиві» - це кращі 40 фотографій, відібрані з понад 500 фоторобіт, які надійшли з усіх куточків України на VІІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність в об’єктиві». Фотоконкурс з 1 листопада 2016 р. по 15 січня 2017 р. проводив Український форум благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України. Найкращі роботи були відібрані професійним журі, до складу якого увійшли як відомі на весь світ українські фотографи, так і представники міжнародних та українських благодійних і бізнес інституцій. Уперше за 7-річну історію у проекті взяли участь фотографи з різних країн світу. Зокрема, на конкурс надійшли роботи французьких, румунських, грецьких, індійських та ліванських фотохудожників.

      Цього року найбільшу увагу фотографи приділили майбутньому нашої країни – дітям, зокрема тим, хто постраждав від збройного конфлікту на Сході країни, у спеціальній номінації «Діти, поранені війною». Упродовж 2017 року фотографії експонуються у виставкових залах по всій Україні, щоб заохочувати людей до благодійності, показувати шлях до тих, хто потребує допомоги і тих, хто вміє її надавати. Роботи, які увійшли до фотовиставки можна переглянути  у вкладці або за лінком: http://ufb.org.ua/photokonkurs/gallery.html

       Відкриття виставки «Благодійність в об’єктиві» у Тернівці відбудеться у п’ятницю, 13 жовтня, в ЦД «Шахтар» (вул. Шахтарської слави, 1-а).

       Запрошуємо до участі журналістів, фотографів, представників благодійних та громадських організацій, волонтерських груп, та всіх, кому цікава тема виставки!

Дякуємо партнерам «Благодійності в об’єктиві» і всім, хто допомагає у проведенні виставки!

Виставка триватиме з 13 по 20 жовтня.

З питань щодо виставки звертайтеся: Анжелла Тутова, координатор заходу, 095 512 17 53


Все новости