Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2017-10-10
Про виплату підвищених розмірів пенсійних виплат

Верховною Радою України 03.10.2017 прийнятий Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”.

            Законом передбачено:

-                     з 1 жовтня 2017 року – осучаснення пенсій з використанням показника середньої заробітної плати у розмірі 3764,40 грн;

-                     перенесення збільшення прожиткового мінімуму і мінімальної пенсійної виплати з 1 грудня на 1 жовтня 2017 року і встановлення його на рівні 1452,00 грн;

-                     відновлення з 1 жовтня 2017 року виплати пенсій працюючим пенсіонерам у розмірі 100%.

            Органи Пенсійного фонду України організаційно, технологічно та фінансово готові до впровадження пенсійної реформи. Перерахунки пенсій здійснюватимуться автоматично, тому немає необхідності особисто звертатись до управління із заявою щодо проведення перерахунку пенсійних виплат.

            Виплата пенсій в жовтні буде здійснена по двох відомостях. Пенсіонери, які вже з 4 жовтня 2017 року до набрання чинності Закону, встигли отримати пенсію, так би мовити в старому розмірі, одержать відповідну доплату за окремою відомістю до закінчення виплатного періоду жовтня, тобто до 25 жовтня 2017 року.

            Інформацію про результати жовтневих перерахунків пенсій громадяни можуть отримати через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, звернувшись до приймалень органів Фонду, зателефонувавши до Контакт-центру Пенсійного фонду України.

            Прийняття зазначеного законопроекту передбачає не лише підвищення пенсій, але й проведення комплексних змін у системі пенсійного забезпечення, які забезпечать проведення постійного та безперервного процесу осучаснення пенсій.

 

 

 

Начальник Павлоградського об’єднаного

управління Пенсійного фонду України

Дніпропетровської області                                                                       Н.М.Морозова


Все новости