Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2017-09-21
Шановні мешканці міста Тернівка!!! 20 та 21 вересня 2017 року буде проходити щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення міста Тернівка

 20 та 21 вересня 2017 року на спортивному стадіоні середньої загальноосвітньої школи №6 буде проходити щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення міста Тернівка. Все бажаючі можуть випробувати свої сили та визначити свій рівень фізичної підготовленості. В програму тестування входе: біг (чол. 3000 м., жін. 1500 м.), підтягування на перекладені (чол.), підтягування у висі лежачі (жін.), стрибок у довжину з місця (чол.), згинання і розгинання рук в упорі лежачі (жін.), нахил тулуба вперед з положення сидячі (чол., жін.) піднімання тулуба в сід за 1 хв. (чол, жін.). Всі учасники повинні надати Заявку до відділу молоді і спорту та медичну довідку про стан здоров’я. Заявки приймаються на розгляд комісії в день тестування. 
Мета тестування - визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України, створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення України, покращення його здоров’я, забезпечення здатності до високопродуктивної праці, захисту суверенітету і територіальної цілісності України, а також сприяння у вихованні патріотизму та громадської позиції. За детальною інформацією звертатися до відділу молоді і спорту Тернівської міської ради за телефонами: 7-51-12; 0506195646 Проховська Наталія Валеріївна.


Все новости