Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2017-08-11
Майбутнім пенсіонерам!

Павлоградським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Дніпропетровської області проводиться системна робота з підготовки документів для призначення пенсій майбутнім пенсіонерам – особам, які не досягли пенсійного віку, визначеного статтею 26 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та не є пенсіонерами.

            Списки осіб передпенсійного віку надаються роботодавцям за територіальною належністю. Разом зі списками надається відповідна кількість пам’яток „Майбутньому пенсіонеру” для вручення кожній особі зі списку.

            Особа передпенсійного віку (навіть якщо не отримала пам’ятку) має можливість звернутися в зручний час до управління Пенсійного фонду за місцем проживання із заявою та документами, необхідними для призначення пенсії за віком для їх опрацювання до настання пенсійного віку.

            До заяви додаються наступні документи:

а) паспорт та довідка податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера або копія сторінки паспорта з відміткою про те, що особа має право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера;

б) документи про стаж (трудова книжка, військовий квиток, диплом про навчання та інші);

в) документи, які засвідчують особливий статус особи (посвідчення ветерана війни, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, донора та ін.)

            Спеціаліст управління проводить перевірку, попередню правову оцінку та повідомляє про можливість врахування наданих документів, тривалість страхового стажу, про право на пенсію, строки для звернення за її призначенням та інше.

            В разі виявлення невідповідності в документах за Вашим зверненням довільної форми про перевірку таких документів, спеціалісти управління проведуть відповідні перевірки та, у разі необхідності, направлять додаткові запити, проведуть перевірки підстав видачі документів, в т.ч. довідок про заробітну плату, та повідомлять про доцільність/необхідність подання інших документів для їх попередньої перевірки.

            Подані документи будуть сформовані в підготовчу пенсійну справу. При Вашому зверненні із заявою про призначення пенсії матеріали підготовчої пенсійної справи будуть використані у встановленому порядку.

            Завчасне звернення до органів Пенсійного фонду України з документами для призначення пенсій допоможе забезпечити її призначення і виплату у найкоротший строк після досягнення пенсійного віку!

 

 

Начальник відділу адміністрування,

супроводження інформаційних систем,

електронних реєстрів та захисту інформації                                          Т.Л.Гармаш


Все новости