Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2017-08-11
Щодо необхідності дотримання правил благоустрою!!!

 Відповідно до ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,  рішенням Тернівської міської ради від 30.03.2016 р. № 114-7/VII, затверджено Правила благоустрою в місті Тернівка. 
  Вищевказаним рішенням визначено обов’язки підприємств, установ, організацій, фізичних осіб та громадян у сфері благоустрою, з метою забезпечення утримання території міста у чистоті й належному стані.
Статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340,00 до 1360,00 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 850,00 до1700,00грн.).
 
  
Порушеннями правил благоустрою вважаються - неналежний санітарний стан територій, влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на міській, прилеглій та дворовій території (до уваги – особливо в районі приватного сектора), самовільне розміщення на спорудах, стовпах, опорах та інших не відведених для цього місцях оголошень, плакатів, об’яв, відсутність відповідного дозволу на розміщення реклами, несвоєчасне косіння об`єктів рослинного карантину, забур’яненість та інше.
  Враховуючи вищезазначене, звертаємось до громадян, керівників підприємств, установ та організацій міста звернути увагу на питання благоустрою тих територій, за які Ви несете відповідальність та дотримуватись Правил благоустрою в місті Тернівка.

 

 

Управління  житлово-комунального  господарства та

                                                     капітального будівництва  Тернівської міської ради


Все новости