Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2017-05-19
Незламні та сильні духом

25  квітня 2017 року в СК Придніпровській державній академії будівництва та архітектури відбулася V регіональна відбірна спартакіада серед інвалідів праці « Сила духу» з метою залучення інвалідів до активного громадського життя, надання їм допомоги і всебічного сприяння у психологічній, фізичній, соціальній реабілітації.

       Такий спортивний захід вже став традицією, проводиться в Україні вже пятий раз.

       Кожного року спартакіада стає популярнішою і популярнішою, все більше потерпілих на виробництві долучається до неї.

        Адже в цьому році вже брали участь  учасники з усіх відділень області - міст Дніпро, Кам’янське,  Кривого Рогу, Новомосковська, Жовтих Вод, Марганця, Нікополя, Покрова, Павлограда, Першотравенська, Тернівки, Синельниково, Покровського, Петропавлівського, Верхньодніпровського, Петриківського та  Васильківського районів, які  приїхали з надією поборотися за перемогу у шести видах спорту: армспорті, бомбаскеті, гирьовому спорті, дартсі, настільному тенісі та шахах. Змагання проводились в запеклій боротьбі. Учасники показали свою дійсно силу духу та  велике бажання до перемоги.

       Всі учасники змагань висловлювали свою вдячність за організацію спортивного свята, а також за повсякденну турботу й підтримку з боку працівників робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області.

       За такий величезний внесок в проведення щорічних змагань хочеться безумовно висловити свою щиру вдячність начальнику УВД Фонду  в Дніпропетровській області Надії Іванівні Братко та  голові Дніпропетровської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства „Спартак” Орєшиній В.М.  за плідну співпрацю при проведенні відбірних регіональних змагань.

        Цього року переможцям V відбірних регіональних змагань випала велика честь гідно представити рідну Дніпропетровщину на фінальних змаганнях V  Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» у червні поточного року в м. Одесі.

        Дуже сподіваємося, що команда Дніпропетровської області у фінальних змаганнях спартакіади здобуде знову ж таки перше призове місце, адже спортивний рівень учасників з кожним роком зростає. У 2013 році команда зайняла 8 місце, у 2014 році посіла 4 місце, у 2015 році - 3 місце, у 2016 році – 1 місце.

         Така відбірна регіональна V Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу», безумовно, запам’ятається її учасниками та організаторам.

        Всі присутні  спортсмени та  вболівальники, отримали масу позитивних емоцій від цього спортивного свята, учасники відчули командний дух, віру у власні сили.

        Серед  присутніх спортсменів на спартакіаді були і потерпілі на виробництві від відділення Фонду в місті Тернівці  та приймай мали активну  участь у змаганнях із  усіх шести видах спорту: армспорті, бомбаскеті, гирьовому спорті, дартсі, настільному тенісі та шахах.

     Так, серед інвалідів - спортсменів  приймав участь  Гвініанідзе Веніамін Резович, майстер  спорту  СРСР  1985 року  по класичній боротьбі (нині греко-римська боротьба).        

      У 2010 році він   був важко  травмований   на   виробництві у грудну клітину і тулуб, але не зламався духом,  продовжує займатися спортом по-можливості    та погодився  приймати  участь у змаганнях з  «армспорту»  25.04.2017 року.

       Хворостинін Геннадій Олексійович, інвалід 3 групи  по професійному захворюванню з 2014 року,  4\х  кратний чемпіон Павлоградського  району по шахам та 10-ти кратний чемпіон Територіального комітету серед шахтарів західного Донбасу профспілок вугільної промисловості. На даний час перебуває на обліку у відділенні в м. Тернівці, як інвалід 3 групи по професійному захворюванню з 2014 року.

      Також серед учасників у змаганнях в квітні 2017 року від відділення в м.Тернівці прийняли активну участь ще 9 інвалідів : Владимиренков Микола Олексійович з виду спорту - армспорт, Хусаєнов Рашид Хаєрнасович- бомбаскет, Бурцева Галина Володимирівна- бомбаскет, Гушул Анатолій Омелянович - гірьовий спорт,Колесник Роман Анатолійович- гірьовий спорт, Камінський Петро Петрович  - дартс, Олейнікова Ганна Михайлівна- дартс, Швець Руфіна Тайфурівна- настільний теніс, Сахарнян Сергій Михайлович- настільний теніс.

          Серед 11 учасників від відділення Фонду в м. Тернівці зайняли наші потерпілі по видам спорту 2 та 3 місця - за що отримали подяки, грамоти та медалі від організаторів заходу.

        За зведеними результатами регіональних змагань учасники з Тернівки зайняли з армспорту - 4 місце, з бомбаскету-4 місце, з дартсу- 4 місце, з гірьового спорту- 3 місце, з настільного тенісу-5 місце, з шахів- 3 місце, а загалом  командне місце - 5.

        Про таких людей, як наші потерпілі можна сміливо писати вірші та захоплюючі розповіді.

         Наш потерпілий – Трофімов Сергій Леонідович, який дізнався про запланований захід щодо проведення спартакіади «Сила Духу» та написав власний вірш саме про наших шановних потерпілих міста Тернівка з такою назвою, що не може залишити байдужим кожного:

 

«КРИЛА   ТЕРНІВКИ»

 

Ми із  шахтарської Тернівки,

Де, наче море, ковила,-

В Дніпро від самої домівки

Нас «Сила духу» привела;

Тернівка все завжди долає-

Немає спину  ні на мить!

В нас сила  духу  так палає,

Що аж у космосі гримить!

Для тренування думки, руху,

Надії промінь щоб не гас,

Спартакіада «Сила духу»

У пятий раз збирає нас-

І коли   в тебе Духу Сила,

Летиш в майбутнє без  тривог!

Бо виростають Волі крила,

Котрі несуть до перемог!

       Девіз команди спортсменів від відділення Фонду в м. Тернівці був взагалі незламний: «За Тернівкою успіх - переможемо усіх!».

       Відділення, намагається робити все від нас залежне, щоб люди, які отримали травму на виробництві або професійне захворювання, не відчували себе обділеними або неповноцінними і могли вести активний спосіб життя.

 


Все новости