Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2017-05-18
17.05.2017 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради.

 

 17.05.2017 року у залі засідань виконкому відбулось чергове   засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради.

    Начальник 50-державної пожарної рятувальної частини Кірєєв С.В. прозвітував про стан зовнішнього протипожежного водопостачання в місті Тернівка.   За результатами весняної 2017 року перевірки пожежних гідрантів у місті встановлено, що із 67 гідрантів 6 несправних (під час осінньої перевірки 2016 року 7 несправних пожежних гідрантів), а саме – деформовані грані штоку гідранта №4 по вул. Маяковського 17; зірвано шток пожежного гідранта №17 по вул. Курська 20; занижений шток пожежних гідрантів №9 по вул. С. Маркова біля ЗОШ №2 та №56 по вул. Вознесенська 109; завищений шток гідранта №14 по вул. Маяковського 11; не відкривається гідрант №63 по вул. Вознесенська 187. Слід відмітити, що робота з встановлення покажчиків пожежних гідрантів протягом 2016 та першого кварталу 2017 року не проводилась.

Вирішено: начальнику КП «ТЖКП» Мамедову Г.Г.:                        

- вжити дієвих заходів з ремонту несправних  пожежних гідрантів міста;

- надавати інформацію про хід ремонту пожежних гідрантів до 10-го числа кожного місяця до 50 державної пожежно-рятувальної частини.

Звіт про виконання вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації"представила начальник загального відділу Михно Т.Г. За 2016 рік надійшло 55 запитів на публічну інформацію .  У порівнянні з даними 2015 року (8) кількість отриманих запитів збільшилась  у 6,8 разів. Причиною збільшення є активність громадських організацій та юридичних осіб щодо основних та демографічних показників міста, розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження комунальним майном.

Усі отриманні запити на інформацію своєчасно розглянуті, запитувачам надано обґрунтовні відповіді. Повторних запитів не надходило. Також відсутні випадки оскарження у судовому порядку відмов в задоволенні запитів на інформацію. У виконавчому комітеті Тернівської міської ради створено систему обліку публічної інформації. Сформована система обліку оприлюднюється на офіційному веб – сайті в рубриці «Доступ до публічної інформації»,  підрубриці «Облік публічної інформації». Загальним відділом виконавчого комітету  систематично складається стислий звіт щодо надходження інформаційних запитів, який оприлюднюється та надається  до Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Інформування населення про діяльність Тернівської міської ради здійснюється через офіційний веб – сайт,  міську газету «Вести Терновки» та інші форми установлені Законом. Окрім цього щомісячно  здійснюється оприлюднення підсумків роботи із запитами на інформацію на сайті DATA.GOV.UA  у формі відкритих даних.  Вирішено: Керівникам структурних підрозділів виконкому та виконавчих органів Тернівської міської ради : - взяти під особистий контроль виконання щодо своєчасного та якісного оброблення інформаційних запитів: здійснювати моніторинг надходження запитів на інформацію, їх розгляду, надання обґрунтованих  відповідей та дотримання строків розгляду згідно із Законом; - постійно удосконалювати доступ до публічної інформації з урахуванням напрацьованого досвіду та змін у діючому законодавсті України; - звернути окрему увагу на забезпечення доступу до інформації щодо розпоряджень бюджетними коштами, володінь, користувань чи розпоряджень комунальним майном відповідно до частини 5 статті 6 Закону «Про доступ до публічної інформації»; - забезпечити постійне інформування населення про діяльність з налагодженням тісної співпраці з громадськістю  та засобами масової інформації.

Прийнято до уваги інформацію в. о. директора Тернівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Висоцької Л.А. Протягом 2016 року індивідуальними послугами Тернівського міського центру було охоплено 587 сімей (осіб), в яких виховується 647 дітей, з них:

Сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах – 32 сім’ї (73 дитини): 24 сім’ї (59 дітей) перебували на обліку Центру і отримували послуги за карткою роботи з сім’єю, 8 сімей (14 дітей) перебували під соціальним супроводом. Особи,  перебувають у конфлікті із законом – 94  (29) дітей.

Особи, що мають наркотичну залежність – 121 (33 дитини).

Сім’ї, члени яких мають інвалідність – 25 (19 дітей, з них 15 дітей - інвалідів)

Сім’ї опікунів / піклувальників – 57 (77 дітей)

Сім’ї, яким призначена державна допомога при народженні дитини – 193 (329 дітей). Складено 44 соціальних паспорта на  учасників АТО та членів їх сімей (49 дітей). Під соціальним супроводженням перебувало 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 21 дитина-вихованець та 2неповнолітніх біологічних дітей ;  5 прийомних сімей, що виховують 8 прийомних дітей та 9 неповнолітніх біологічних. Працівником Центру протягом 2016 року було відвідано дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї 92 рази.  Проведено 4 засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків, батьків-вихователів з метою підвищення виховного потенціалу та запобігання емоційному вигоранню. Вирішено - посилити зв’язок між суб’єктами взаємодії у сфері надання соціальних послуг соціально вразливим категоріям населення.

Заслухано інформацію головного спеціаліста з питань захисту прав споживачів відділу прогнозування, розвитку споживчого ринку, земельних відносин та управління комунальним майном Булгакової К.С. про стан виконання заходів рішення виконкому від 19.04.2017р.№72 «Про підготовку ринку та торгівельного комплексу міста до роботи у весняно - літній період 2017 року». Вирішено: 1. Директору ДП ДОГ ринку «Центральний» Золотопупу В.П. та генеральному директору торгівельного комплексу ПП«НВК«Західний Донбас» Задерею В.С. забезпечити функціонування ринку та торгівельного комплексу в належному санітарному стані та дотримуватись Правил благоустрою території м.Тернівка. 2. Тернівському відділенню поліції Павлоградського відділу ГУНП у Дніпропетровській області вжити заходів щодо ліквідації несанкціонованої торгівлі на території міста Тернівка.

В цілому члени виконавчого комітету Тернівської міської ради розглянули, обговорили та прийняли 23  рішення.  

 

 

 

 

 

           

 


Все новости