Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2018-09-28
Керівник Павлоградської місцевої прокуратури представив звіт про виконану роботу за 1 півріччя 2018 року.

28 вересня на пленарному засіданні Тернівської міської ради керівник Павлоградської місцевої прокуратури  Панченко О.В. представив звіт про виконану роботу за 1 півріччя 2018 року.

            Стан досудового розслідування, його якість та ефективність знаходиться під постійним контролем органів прокуратури.

            За 1 півріччя 2018 року слідчими СВ Тернівського ВП Павлоградського ВП ГУНП у Дніпропетровській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про 328 кримінальних правопорушень проти 385 за аналогічний період 2017 року.

          Таким чином, спостерігається тенденція до зменшення рівня загальної злочинності на 14,8%. Завдяки спільним заходам, вжитим органами прокуратури та поліції вдалося стабілізувати криміногенну ситуацію в місті, проте ситуація залишається напруженою, і потребує подальшого посилення впливу правоохоронних органів, так як відмічається хоча і не значне, але зростання кількості особливо тяжких злочинів (з 4 до 8) та зростання тяжких злочинів (з 54 до 60), зокрема відбулося зростання  грабежів з 4 до 5 та розбоїв з 1 до 2.

            Об’єктивними причинами цього явища є загострення складної суспільно-соціальної ситуації в країни, процеси внутрішньої міграції населення, зменшення рівня зайнятості населення.

            Разом з тим, серед позитивних тенденцій слід відмітити, що на 38,3% зменшилася кількість злочинів проти власності (з 227 до 140), зокрема, крадіжок на 42,7% (з 199 до 114).

          Гострим питанням є і залишається протидія латентній (прихованій) злочинності, як-то: вчинення злочинів в сфері збуту наркотичних засобів, злочинів у сфері господарської діяльності.

            Протягом 1 півріччя 2018 року всього зареєстровано 58 злочинів в сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, з них:

            - 51 за ст.309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів);

            - 3 за ст.310 КК України (вирощування наркотичних рослин).

            - 4 за ст.307 КК України (збут наркотичних засобів).

            Вжитими заходами вдалося забезпечити високий рівень їх розкриття, зокрема, спрямовано до суду із обвинувальним актом для притягнення винного до кримінальної відповідальності 35 кримінальних проваджень.

            Працівниками Тернівського відділу Павлоградської місцевої прокуратури проведено наступну роботу з питань представництва інтересів держави в суді.

            За 2018 рік у сфері загального представництва (без урахування ювенальної юстиції) пред’явлено 3 позови на суму 126 тис. грн., у сфері загального представництва задоволено 2 позови, заявлених в минулих роках, на суму 485 тис. грн., забезпечено реальне виконання судових рішень на загальну суму 296 тис. грн. (за аналогічний період минулого року148 тис. грн.). Задоволено  5 скарг на дії та бездіяльність державних виконавців під час виконання судових рішень, що набрали законної сили.

            Підсумовуючи викладене, можна зазначити, що діяльність Павлоградської місцевої прокуратури у першому півріччі 2018 року сприяла зміцненню законності та правопорядку, належному захисту інтересів держави та громадян як у цілому по Західно-Донбаському регіону, так і зокрема на території м.Тернівка.

            Разом з тим, проблеми є на кожному з перерахованих напрямків діяльності, внаслідок чого органи прокуратури продовжують вживати усіх вичерпних заходів щодо їх подолання.2018-09-28
У Тернівку надійшли перші десять «Пакунків малюка».

В рамках реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги Управлінням соціального захисту населення Тернівської міської ради розпочато видачу «Пакунків малюка». 
            Сьогодні, 28 вересня, їх вручили в Управлінні соціального захисту населення першим трьом  молодим матусям, які народили дітей у період з 1 вересня.                                       

"Пакунок малюка" – це безповоротна адресна соціальна допомога. Отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини. До переліку входитимуть дитячі товари загальною вартістю до 5 тис. гривень. Загалом це 25 найменувань. Окрім одягу та інших важливих для дитини речей, пакунок також міститиме інформаційні матеріали, які допоможуть батькам як найкраще доглядати за дитиною.

До складу пакунка входять:

• Підгузки одноразові для новонароджених, від 2 до 5 кг, та не менше 94 штук в упаковці.
• Серветки вологі одноразові для дітей від 0 років, гіпоалергенні, PH-нейтральні, без запаху, та не менше 56 штук в упаковці.
• Пелюшка ситцева, розмір 80 x 95 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)
• Пелюшка фланелева, розмір 90 x 110 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)
• Пелюшка муслінова, розмір 70 x 70 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)
• Пелюшка багаторазова вологостійка, розмір 60 х 80 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)
• Шапочка, стовідсоткова бавовна, розмір 0 - 3 місяці
• Шапочка, стовідсоткова бавовна, розмір 3 - 6 місяців
• Боді з коротким рукавом:
• розмір 50 - 56 см
• розмір 56 - 58 см
• Боді з довгим рукавом, трикотаж, стовідсоткова бавовна:
• розмір 50 - 56 см
• розмір 56 - 58 см
• Штани-повзунки із закритими носочками, стовідсоткова бавовна:
• розмір 50 - 56 см
• розмір 56 - 58 см
• Чоловічки з довгим рукавом та штанцями:
• розмір 50 - 56 см
• розмір 56 - 58 см
• Шкарпетки, частка бавовни у виробі не менше 90 відсотків, розмір 0 - 3 місяці
• Термометр для води
• Термометр для тіла електронний, з гумовим наконечником
• Ножиці манікюрні дитячі з тупими наконечниками (безпечні), виготовлені з нержавіючої медичної сталі
• Прокладки для лактації, не менше 60 штук в упаковці
• Ковдра тепла/демісезонна, наповнювач - стовідсоткова бавовна, зовнішня тканина - також стовідсоткова бавовна, розмір 90 x 120 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)
• Плед-ковдра, 100 % трикотаж, бавовна, розмір 60 x 80 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)
• Матрац, склад за міжнародними нормами, розмір 42 x 70. Розмір матрацу (периметр) має збігатися з розміром (периметром) дна коробки-колиски
• Рушник махровий для купання з кутком, розмір 100 x 100 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %), вироблений з натурального матеріалу
• Іграшка-брязкальце розвиваюча, виготовлена із пластику зі сертифікатом, що дозволяє використання дитячих іграшок, без дрібних деталей
• Крем із вмістом ланоліну 100 %
• Рідке мило-шампунь дитяче з дозатором, універсальне, від 0 років, без парабенів, гіпоалергенне, без запаху, 500 мл
• Весь комплект має бути упакований в коробку-колиску з міцного картону, розмір 43×70×27 см. 2018-09-28
Змінився склад Тернівської міської ради

Сьогодні на сесії міської ради було повідомлено про зміни в складі депутатів. Так, замість вібувшого депутата Хроменкова В.С. Тернівської міської виборчої комісії 19.09.2018 року було зареєстровано депутатом Тернівської міської ради Гончар-Сємішову Наталю Сергіївну від Тернівської міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП.2018-09-26
26 вересня відбулось засідання комісії з призначення субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

26 вересня заступник міського голови Гурський В.І. провів засідання комісії з призначення субсидії та державної соціальної допомоги  малозабезпеченим сім’ям, призначення-відновлення соціальної виплати внутрішньо переміщеним особам. Комісією було прийнято рішення про надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг 11 сім’ям; призначено виплати 31 переселенцю, здійснення контролю за фактичним місцем проживання 35 осіб, 5 особам відмовлено у зв'язку з відсутністю за фактичним місцем проживання; призначено отримання пільг за фактичним місцем проживання 3 особам2018-09-26
У Тернівці проходять соціальні акції для осіб похилого віку «З повагою до віку», з нагоди відзначення Міжнародного дня людини похилого віку та Дня ветерана в місті Тернівка

З 25 вересня Управлінням соціального захисту населення проводяться соціальні акції для осіб похилого віку  «З повагою до віку», з нагоди відзначення Міжнародного дня людини похилого віку та Дня ветерана в місті Тернівка. Таким чином  20 особам похилого віку, яким у 2018 році виповнилось 90 та 85 років, співробітники управління вручать подарунки. Крім цього  80 літніх мешканців міста, що перебувають на обліку у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Тернівка, отримають соціальну  допомогу на загальну суму 12 000 грн.

Проведення заходів організовано за рахунок коштів міського бюджету.