Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2018-01-26
Тернівській школі естетичного виховання виповнилось 50 років!

    26.01.2018 року у Тернівській школі естетичного виховання відбулась урочиста програма присвячена 50-річному ювілею школи.

  «Історія Вашого закладу – яскравий приклад того, як треба любити свою справу, вболівати за успіхи інших, шанувати все українське, плекаючи молоду когорту музикантів та художників, вихованих на кращих взірцях класичного та сучасного мистецтва. Впевнений, що музика у стінах Вашої школи ніколи не згасне. Хай і надалі у вашій школі панує аура фантазії, мистецтва, натхнення, творчого неспокою, де затишно почувають себе і діти, і викладачі, а на мистецькому небосхилі спалахують юні зірки» - такими словами     міський голова Віталій Вікторович Тарелкін привітав директора та весь колектив Тернівської школи естетичного виховання з 50-ти річним ювілеєм школи.

  На сьогодні у школі естетичного виховання навчаються 177 учнів, працю 18 викладачів. У школі працюють художнє та музичне відділення, де діти навчаються грі на фортепіано, народно-духових, струнно-смичкових інструментах, опановують вокально-хорове та художнє мистецтво.

   За 50 років своєї діяльності школа підготувала більше тисячі випускників, серед яких професійні музиканти, вокалісти та художники - неодноразові лауреати міських та Всеукраїнських конкурсів. Більшість випускників обрали професію викладача і працюють у музичних вітчизняних закладах та за кордоном. Наразі школа може пишатися не лише учнями музичного відділення, а й художниками, які отримали путівку в мистецьке життя та стали живописцями, графіками, скульпторами, архітекторами.

 

 2018-01-26
Особистий прийом громадян міським головою

06 лютого 2018 року міський голова ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ ТАРЕЛКІН  проведе особистий прийом громадян о 9:00 год. за адресою: вул. Пушкіна, 5А. Попередній запис на прийом проходить  в каб. №1, щодня з 8:00 до 17:00, перерва з 12:00 до 13:00. Контактний телефон: 7-13-77

            Зазначаємо, що запис громадян на особистий прийом до міського голови проводиться на підставі письмового або усного звернення, де, окрім прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, контактного телефону, треба вказати суть порушуваного питання. До звернення можна долучати матеріали, що обґрунтовують заяву (клопотання), скаргу або пропозицію, а також документи з інформацією, до яких посадових осіб чи органів державної влади зверталися громадяни та які були прийняті рішення по даному питанню.2018-01-24
Оголошується конкурс на розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних депозитних рахунках у банках

    

Міське фінансове управління Тернівської міської ради повідомляє про організацію проведення  01.02.2018 року конкурсу на  розміщення  тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних депозитних рахунках у банках. Конкурс відбудеться за адресую  м.Тернівка вул. Пушкіна 5а.

Пропозиції приймаються  від банків у яких держава прямо та/або  опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу та/або голосів та до яких протягом останнього року Національний банк не застосовував таких заходів впливу, як обмеження, зупинення чи припинення окремих видів операцій та віднесення банку до категорії проблемних або неплатоспроможних до 31.01.2018 року включно.

Заявка - пропозиція на участь у конкурсі банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету м. Тернівка  на вкладних (депозитних) рахунках додається.

 

Заявка-пропозиція на участь у конкурсі банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету м. Тернівка  на вкладних (депозитних) рахунках2018-01-22
У залі засідань виконкому відбулася урочиста програма до Дня Соборності України

22.01.2018 року у залі засідань виконкому відбулася урочиста програма до Дня Соборності України. На урочистості були запрошені представники  громадських організацій, політичних партій, бюджетних установ. Зі словами привітання до присутніх звернувся міський голова Тарелкін В.В.  Вчитель історії СШ№7 Блинова Н.О. ще раз нагадала присутнім той історичний момент, коли 22 січня 1919 року було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Після офіційної частини усіх очікував концерт, на якому прозвучали пісні у виконанні учениць школи естетичного виховання.

З 18 січня в холі виконавчого комітету Тернівської міської ради відкрита тематична виставка народних майстрів та інформаційний стенд «День Соборності України», де кожен може ознайомитися з історичними фактами державотворення та подіями сьогодення.2018-01-19
18.01.2018 року в залі засідань виконкому міський голова Тарелкін В.В. провів пленарне засідання тридцятої сесії Тернівської міської ради сьомого скликання.

Начальник фінансового управління Аносова Н.С. доповіла щодо внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 252-17/VІІ «Про міський бюджет на 2017 рік».  Збільшено обсяг доходів та відповідні видатки загального фонду міського бюджету за рахунок субвенцій з державного бюджету на 2 014 ,6 тис.грн. в тому числі за рахунок субвенці на надання пільг та субсидій населенню на житлово комунальні послуги  в сумі 2009,3 тис.грн. по головному розпоряднику Управління  соціального захисту населення,  та  субвенції на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань на 5,3 тис.грн  для центру первиної медико-санітарної допомоги.              

                За рахунок залишку медичної субвенції 23,7тис.грн направлено на  придбання програмного забезпечення  для  КЗ «Тернівська центральна міська лікарня»

                Про внесення змін до рішення міської ради від 14.12.2017 року № 444-29/VІІ «Про міський бюджет на 2018 рік». Аносова Н.С. доповіла, що збільшено обсяг доходів та видатків міського бюджету по загальному фонду на 5 855,2 тис.грн за рахунок субвенцій з державного бюджету  в т.ч.:

            - по головному розпоряднику – управління соціального захисту населення Тернівської міської ради збільшити видатки на 4 814,8 тис.грн., а саме: на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг у сумі 3 932,0 тис. грн. та на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю у сумі 882,8 тис. грн.;

            - по головному розпоряднику – виконавчий комітет Тернівської міської ради збільшити видатки на 1 040,4 тис.грн. на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань для Центру первинної медико-санітарної допомоги.

За рахунок перерозподілу фінансового ресурсу міського бюджету збільшити бюджетні призначення на суму 1326,9 тис.грн. в т.ч.:

-  по головному розпоряднику- виконавчий комітет Тернівської міської ради на 28,5 тис.грн. – субвенція обласному бюджету на створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру ті їх наслідків у Дніпропетровській області;

- по головному розпоряднику – управління житлово-капітального господарства та капітального будівництва Тернівської міської ради на 1 298,4 тис.грн. – для виготовлення проектно-кошторисної документації та експертизи по об’єкту «Будівництво багатоквартирного жтлового будинку по бульвару Героїв Космосу,7».

                Про хід виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва міста Тернівки на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Тернівської міської ради від 23.12.2016 р. №255-17/VІI за 2017 рік доповіла головний спеціаліст відділу прогнозування, розвитку споживчого ринку, земельних відносин та управління комунальним майном Сова Л.П. За 2017 рік в місті було відкрито 17 нових торгівельних об’єктів із них 6 продовольчих та 11 промислових. Закрито 13 торгівельних об’єктів: 6 продовольчих та 7 промислових.  В зв’язку з функціонуванням в м.Тернівка великих продовольчих магазинів (мережа магазинів: АТБ, «Делви», «Брусничка») спостерігається тенденція до відкриття переважно промислових магазинів.

                Станом на 01.12.2017р. у суб’єктів господарювання на умовах погодинної та постійної оренди перебуває в оренді 1540,24 кв.м. комунального майна.

                Незважаючи на труднощі, в місті в 2017 році були відкриті об’єкти  сфери послуг  «BooBon»,  «Студія гончарного мистецтва КЕРАМИКА від Валерії».

                Станом на 01.01.2017 рік  у місті було розташовано 11 об’єктів ресторанного господарства, один з яких протягом  року припинив діяльність (кафетерій «Лямур»).

Протягом 2017 року спеціалістом з питань захисту прав споживачів відділу  прогнозування, розвитку споживчого ринку, земельних відносин та управління комунальним майном прийнято на особистому прийомі 84 мешканці зі скаргами на порушення Закону про захист прав споживачів. Всі звернення розглянуто, надано консультації. За результатами звернень проведено заміну неякісного товару на якісний - 2 одиниці, повернуто грошей за неякісний товар – 4 споживачам на суму 2116,0 грн., повернуто грошей за неякісно надані послуги – 1 споживачу на суму 1300,00грн., замінено 2 одиниці якісного товару на аналогічний, що не задовольнили споживачів за габаритами, або фасоном.

                На сьогодні в місті Тернівка працює новий сучасний Центр надання Адміністративних послуг.  За  2017р.  Центром було надано 17759  адміністративні послуги.

З метою орієнтації безробітних на зайняття підприємницькою діяльністю міський центр зайнятості міста Тернівка станом на 01.11.2017р. провів 18 інформаційних семінари з питань можливості  організації підприємницької діяльності. 168 осіб прийняли участь у семінарах. Безробітним, які прийняли рішення започаткувати власну справу, надається можливість поглибити свої знання у сфері правового регулювання підприємницької діяльності, управління фінансами і кредитування, оподаткування, бізнес-планування на курсах цільового призначення. За 2017р. пройшли навчання на відповідних курсах, отримали грошову допомогу у розмірі 66392,00 грн. з фонду зайнятості та вже відкрили підприємницьку діяльність 3 безробітних.

                З бюджету міста на реалізацію Програми розвитку малого підприємництва м.Тернівка протягом 2017р. було заплановано 2700,00грн.,  станом на 01.10.2017р. з них використано 1140,00 грн. на:

              - проведення міських заходів до професійних свят (1140,00грн.), а саме – друкування билбордів до Дня підприємця та до Дня працівників торгівлі.

                Протягом 2017р. для представників малого та середнього підприємництва проводилися тренінги, круглі столи, семінари, бізнес форуми та конференції на регіональному та обласному рівні.

Усього депутатами міської ради прийнято 14 рішень.