Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2019-11-19
20.11.2019 року о 14-00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності...

 

20.11.2019 року о 14-00 год. в приміщенні виконавчого комітету Тернівської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зв’язку з політичними партіями і громадськими організаціями, засобами масової інформації.

 

Порядок денний:

1. Про продовження терміну дії Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Тернівської міської ради на 2020 рік.

2. Розгляд скарги Жданової Г.С.

3. Розгляд адвокатського запиту.

4. Розгляд депутатського звернення Проховської Н.В.

 

 

 

На комісію запрошуються представники засобів масової інформації.

 2019-11-18
Олександр Бондаренко вручив державні нагороди 22 шахтарям Дніпропетровщини

Олександр Бондаренко вручив державні нагороди 22 шахтарям Дніпропетровщини

Ордени та звання «Заслужений шахтар України». За багаторічну самовіддану працю та високий професіоналізм їх отримали 22 робітники вуглевидобувного підприємства «Павлоградвугілля». Почесні нагороди Президента України вручив очільник області Олександр Бондаренко.

«Павлоградвугілля» – найбільше вугільне підприємство в Україні та єдине на території нашої області. Воно забезпечує теплом значну частину Дніпропетровщини та дає найбільшу питому вагу вугілля для ТЕС, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. – Професія шахтаря – дуже непроста та відповідальна. Вона вимагає самовіддачі та мужності, а нерідко навіть героїзму. Щиро вдячний кожному за професіоналізм та багаторічну сумлінну працю».

Державні нагороди отримали 22 шахтарі області.

«На шахтах «Павлоградвугілля» працюю вже 29 років. Поряд зі справжніми професіоналами своєї справи. Хочеться побажати усім шахтарям невичерпних запасів та стабільної роботи», – сказала головний геолог шахтоуправління Тетяна Сахно.

«У шахтарській справі я 25 років. Спочатку працював гірником, потім вивчився на прохідника – і от вже чверть століття у цій професії. Дуже приємно отримати нагороду від держави», – розповів шахтар Микола Середа.

Серед тих, хто отримав відзнаку – і працівник очисного забою Олексій Струков. У нелегкій шахтарській професії він вже майже 20 років. Каже – продовжив сімейну династію.

«На шахті працювали мій дід, батько та мати. Продовжив династію і я – прийшов на «Павлоградвугілля» 18 років тому, розповів працівник очисного забою Олексій Струков. Шахтарська праця дуже непроста, але вкрай важлива. Адже від нашої роботи залежить енергетична стабільність країни».

Очільник області ознайомився з роботою шахти імені «Героїв Космосу». Оглянув кілька наземних цехів та головну вентиляційну установку, поспілкувався зі співробітниками.

До складу «Павлоградвугілля» входять 10 шахт, які обєднані у 5 шахтоуправлінь.2019-11-15
Урочисте відкриття «ДОШКИ ПОШАНИ»

15.11.2019р. на бульварі Шахтарської слави відбулось урочисте відкриття «ДОШКИ ПОШАНИ» шахтарям, мешканцям м. Тернівка, які загинули за Незалежність і суверенітет України.
«Сьогодні ми відкриваємо пам’ятну дошку, яка знову і знову буде нагадувати про мужність, відвагу, честь людей, які не шкодували свого життя заради миру і спокою на землі. Сьогодні ми схиляємо голови в пам'ять тернівчан, які загинули в зоні АТО» ,- звучали слова ведучих. 
Прапори, як символ боротьби, ламп
ади, як символ пам’яті, сльози матерів і рідних тернівських героїв, квіти від простих тернівчан і керівництва вугільних підприємств, де працювали герої-шахтарі, що загинули за свободу всіх українців.
«Людина навіть не розуміє цінність людського життя, до того моменту, коли наступає хвилина відповідальності за свою країну, життя своїх рідних і своєї сім’ї, тих, хто живе поруч з ним… Це і є справжній героїзм і патріотизм…», - підкреслив у своїй промові міський голова Віталій Тарелкін.
«Сьогодні ми відкриваємо пам’ятну дошку, яка знову і знову буде нагадувати про мужність, відвагу, честь людей, які не шкодували свого життя заради миру і спокою на землі», - після цих слів тернівський бульвар Шахтарської слави охопила хвилина мовчання в пам’ять всіх героїв.
Дмитро Тарасов, Володимир Жеребцов, Сергій Подорожній, Олександр Попов, Ігор Власов, Олександр Гречаний – ваші імена завжди поруч з нами, в нашій пам’яті. «Слава Україні» вибухнуло в серцях, в душах, і в тернівському повітрі, як знак вдячності всім, хто не пошкодував віддати саме дороге, що мав… Своє ЖИТТЯ!2019-11-15
Про скликання п’ятдесят третьої сесії Тернівської міської ради сьомого скликання

Відповідно до ч.4,5,10 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» п’ятдесят третя сесія міської ради відбудеться 28.11.2019 року о 10-00 годині в залі засідань виконавчого комітету Тернівської міської ради.

 

На розгляд міської ради винесено питання:

 

1. Про передачу міжбюджетного трансферту з бюджету м. Тернівка до бюджету м. Павлограда на І квартал 2020 року.

2. Про затвердження змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Тернівка на 2015 – 2019 роки та продовження терміну її дії до 2022 року.

3. Про внесення змін до рішення Тернівської міської ради від 18.11.2016 р. № 238-16/VII  «Про затвердження «Програми поліпшення організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби на 2017-2021 рр. в м. Тернівка».

4. Про внесення змін до додатку рішення Тернівської міської ради від 27.03.2015 р. №963-58/VI «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин, використання та охорони земель у місті Тернівка на 2015-2020 роки».

5. Про внесення доповнення до Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання у місті Тернівці на 2016-2020 роки.

6. Про внесення змін та доповнень в додаток 1 до Програми «Про затвердження міської Програми соціального захисту населення на 2016 - 2020 роки», затвердженої рішенням Тернівської міської ради від 18.11.2016 року № 229-16/VIІ (зі змінами).

7. Про затвердження міської Програми соціальної підтримки учасників операції об’єднаних сил (антитерористичної операції) та членів їх сімей на 2020 рік.

8. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

9. Про результати роботи КП «ТЖКП» за І півріччя 2019 року.

10. Питання земельних відносин.

11. Інші питання.

 

На сесію запрошуються депутати міської ради, депутати обласної ради, заступники міського голови, керівники відділів і служб виконавчого комітету, підприємств, установ і організацій міста, керівники контролюючих і правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                В.В. ТАРЕЛКІН2019-11-14
Засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради

19.11.2019 року о 10.00 у залі засідань виконавчого комітету  Тернівської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради.

 

Згідно затвердженого плану роботи виконавчого комітету на розгляд виносяться наступні питання:

 

1. Про погодження Програми соціально - економічного та культурного розвитку м. Тернівка на 2020 рік.

2. Про схвалення  проекту бюджету міста на 2020 рік.

3. Про прогноз  бюджету  міста на 2021 - 2022 роки.

4. Про організацію та проведення новорічних і різдвяних свят.

5. Про стан зовнішнього протипожежного водопостачання міста Тернівка.

6. Про хід виконання Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і їх наслідків, та розвитку цивільного захисту в місті Тернівка Дніпропетровської області на 2014-2018 роки.

7. Про виконання основних заходів з підготовки цивільного захисту м. Тернівки.

8. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

9. Про погодження звіту про хід виконання у 2019 році міської Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та осіб, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та членів їх сімей.

10. Про погодження проекту міської Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та осіб, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та членів їх сімей на 2020 рік.