Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2019-05-15
Начальники відділів звітували про виконану роботу на засідання виконавчого комітету

          15.05.2019 року у залі засідань виконкому відбулось чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради.

Начальник 50-ї державної пожежно – рятувальної частини Киреєв С. В.,

доповів про  стан зовнішнього протипожежного водопостачання в місті Тернівка. За результатами весняної перевірки пожежних гідрантів у місті встановлено, що із 67 гідрантів 6 несправних (під час весняної перевірки 2019 року 6 несправних пожежних гідрантів). Із 67 гідрантів покажчиками обладнано 43.

Приходько О.А., начальник відділу молоді і спорту представила звіт про роботу відділу молоді і спорту Тернівської міської ради за 2018 рік.   Підготовлено пакети документів  кандидатів  на присудження Премії Кабінету  Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України (1 особа) та премії Дніпропетровської обласної ради (2 кандидатури). Також було подано  клопотання до управління молоді та спорту облдержадміністрації про відзначення найкращих активістів молодіжного руху міста Тернівки у кількості 3 осіб. Спеціалісти відділу,  у межах своєї компетенції та напрямку роботи,  взяли  участь у міжнародних і всеукраїнських конференціях, форумах, семінарах-тренінгах, круглих столах, заходах, спрямованих на підвищення інформаційно-просвітницького  та культурного рівня. Проведено  круглий стіл для молоді міста «Розвиток молодіжно-патріотичного  руху в місті» за участю лідерів громадських організацій та загальноосвітніх шкіл міста. Протягом 2018 року було  проведено 21 засідання Тернівської молодіжної ради. Спеціалістами відділу проведено  14 лекцій та відеолекторіїв в загальноосвітніх закладах міста. Згідно календарного плану спортивно-масових заходів спортсмени школи брали активну участь у змаганнях різного рівня.

Висоцька Л.А., в.о. директора Тернівського міського центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді. Протягом 2018 року до Тернівського міського центру надійшло повідомлення від суб’єктів соціальної роботи стосовно 204  сімей, здійснено виходи у 183 сім’ї, індивідуальними послугами було охоплено 118 сімей, в яких виховується 214 дітей.  За поданням служби у справах дітей здійснювався соціальний супровід 9 сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, що перебувають під опікою/піклуванням. Під соціальним супроводженням перебувало 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховувалася 21 дитина-вихованець та 2 неповнолітніх біологічних дітей; 4 прийомних сімей, що виховували 6 прийомних дітей та 7 неповнолітніх біологічних. Працівником Центру протягом 2018 року було відвідано дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї 87 разів. Проведено 4 засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків, батьків-вихователів з метою підвищення виховного потенціалу та запобігання емоційному вигоранню.

Про  підсумки  роботи  відділу  архітектури  та  інспекції  державного  архітектурно-будівельного  контролю Тернівської  міської  ради  за 2018 рік прозвітувала Северіна Н.В., начальник відділу архітектури та інспекції ДАБК. Відділ  злагоджено  співпрацює  із  Центром  надання  адміністративних  послуг  та  надає  мешканцям  міста  21 адміністративну  послугу. Так,  за  2018 р.  відділом  було  надано  145  адміністративних  послуг.

З  всього  числа  наданих  послуг  більша  вага  припадає  на  послугу  «Висновок щодо вилучення (викупу) та надання земельної ділянки»  - 82 рази  за  2018 рік  громадяни  зверталися  до  ЦНАП  за  даною  послугою,  що  складає  57 % від  загального  числа  наданих  послуг. Організовано роботу  комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до обєктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури  м. Тернівка. За  2018  рік  на  засіданнях  комітету  було  розглянуто  8  проектів  на  будівництво,  реконструкцію  та  капітальний  ремонт  об’єктів  інженерно-транспортної  інфраструктури  з  метою  оцінки  передбачених  заходів,  що  забезпечують  доступність  особам  з  інвалідністю до  об’єктів  будівництва,  які  фінансуються  з  державного  або  місцевого  бюджету.  Відділ  приймає  участь, в  складі  комісії  з  питань  дотримання  Правил  благоустрою  території  міста,  у рейдах-обстеженнях  по перевірці територій  та об'єктів благоустрою,  щодо  дотримання  вимог  Правил благоустрою території  міста Тернівка.  Рейди  проводяться  починаючи  з  квітня  місяця  (після  встановлення  сприятливих  погодних  умов)  та  тривають  до  листопада  (до  настання  несприятливих  погодних  умов).  Взимку  рейди  проводяться  лише  в  разі  потреби  або  письмових  звернень. У  2018  році  працівники  відділу  разом  із  екологом  провели  24  планових  та  10  позапланових  рейдів  щодо  дотримання  вимог  Правил  благоустрою  території  міста  Тернівка.  Під  час  рейдів  проводилася  роз’яснювальна  робота  із  громадянами  -  мешканцями  міста  щодо  утримання  території  міста  в  чистоті,  розповсюджувалися  листівки  із  вимогами  Правил  благоустрою  території  м. Тернівка,  а  також  було  складено  18  попереджень. 

В цілому члени виконавчого комітету Тернівської міської ради розглянули, обговорили та прийняли  20  проектів  рішень.           2019-05-15
Відбулась комісія щодо обстеження доріг міста

14 травня заступник міського голови В.А.  Добровольський провів комісію по обстеженню доріг м. Тернівка, на яких було проведено капітальні та поточні ремонтні роботи в минулі роки та знаходяться на гарантійному обслуговуванні.

У роботі комісії взяли участь Г.Г. Мамедов - директор КП «Тернівське житлово-комунальне господарство», начальник управління житлово-комунального господарства Н.А. Дяченко та депутати Тернівської міської ради.

В ході обстеження виявлені незначні тріщини, ями, мозаїчні руйнування дорожнього покриття та тротуарів.

З метою усунення недоліків та ушкоджень членами комісії було складено протокол щодо виявлення дефектів дорожнього покриття та відправлено представникам технічного нагляду та підрядним організаціям.2019-05-14
Жителі Дніпропетровщини можуть пройти безкоштовний медогляд на меланому

Меланома – виліковна, якщо її вчасно діагностувати. Безкоштовний медогляд на наявність недуги можуть пройти мешканці Дніпропетровщини. Де приймають пацієнтів, сповістили під час прес-конференції в облдержадміністрації.

«Протягом десяти років в Україні проводять безкоштовні медогляди на меланому – онкологічне захворювання шкіри. Завдяки вчасній діагностиці смертність від цієї недуги серед українців скоротилася на 15%. Цьогоріч разом із усім світом Дніпропетровщина вкотре приєдналась до традиції медоглядів», – розповів експерт із дерматовенерології департаменту охорони здоров’я ОДА Аркадій Франкенберг.

Пройти безкоштовну дерматоскопію можна в шкірно-венерологічних диспансерах Дніпра та Кривого Рогу. У Дніпрі – за адресою вул. Байкальська, 9А. У Кривому Розі – по вул. Володимира Великого, 25.

Пацієнтів без направлення чекають до 17 травня з 8:00 до 18:00. Приходити можуть дорослі та діти. Попередньо записуватися на прийом не потрібно.

«Профілактичні обстеження варто проходити хоча б раз на рік. Це допоможе вчасно виявити меланому та розпочати лікування. Адже на ранніх стадіях недуга виліковна. Обов’язково мають прийти на огляд люди, які помітили на шкірі підозрілі елементи: родимка змінила розмір, забарвлення, почала лущитися чи  мокнути», – уточнив Аркадій Франкенберг.

Меланому виявляють набагато рідше, ніж інші форми раку шкіри. Однак вона найнебезпечніша – швидко дає метастази. У групі ризику – люди зі світлою шкірою, блакитними очима, рудим чи білявим волоссям, любителі засмагати. Уважними мають бути й ті, чиї рідні хворіли на рак.

Щоб запобігти розвитку меланоми, слід уникати тривалого перебування на сонці. Необхідно носити закритий одяг, користуватися спеціальними засобами для захисту від випромінювання, відмовитися від солярію.

 

 2019-05-14
Повідомлення щодо зборів по формуванню нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Тернівської міської ради

Запрошуємо представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ (далі-інститути громадянського суспільства), легалізованих відповідно до законодавства України, до участі в формуванні нового складу Громадської ради при виконкомі Тернівської міської ради.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи до 24.06. 2019 року  подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
1. Рішення,   прийняте   у  порядку,  встановленому  установчими документами  інституту громадянського суспільства, про делегування для  участі  в  установчих  зборах  представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

2.                  Біографічна   довідка   делегованого  представника  інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові,  посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

3.                  Копія  виписки  з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського  суспільства  щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

4.                  Інформація  про отримання інститутом громадянського суспільства  як  володільцем  бази  персональних даних його членів згоди  делегованого  ним представника на обробку його персональних даних;

5.                  Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства  (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані   програми,   друковані   видання,   подання   інститутом громадянського суспільства    відповідному   органу   письмових обґрунтованих  пропозицій  і  зауважень  з  питань  формування  та реалізації  державної політики у відповідній сфері та інформування про  них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі,  коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);

6.                  Відомості  про  місцезнаходження  та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

  1. Електронна версія документів (п.2 та п.5).

  Установчі збори для формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Тернівської міської   ради відбудуться в приміщенні міської ради (м. Тернівка , вул. Пушкіна,5а) 02.07.2019 року.
Заяви та копії документів до ініціативної групи надавати за адресою:

м. Тернівка, вул. Пушкіна,5а  каб. 3 (будівля виконавчого комітету)

е-mail: orgotdel_3@mail.ua;

телефон (05636) 7-31-70.2019-05-13
15 травня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради

15.05.2019 року о 10.00 у залі засідань виконавчого комітету  Тернівської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради.

Згідно затвердженого плану роботи виконавчого комітету на розгляд виносяться наступні питання:

  1. Про стан зовнішнього протипожежного водопостачання міста Тернівка.

2.      Звіт про роботу Тернівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2018 рік.

3.      Звіт про роботу відділу молоді і спорту Тернівської міської ради за 2018 рік.

  1. Про  підсумки  роботи  відділу  архітектури  та  інспекції  державного архітектурно-будівельного  контролю  Тернівської  міської  ради  за 2018 рік.