Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2018-10-05
КП «Тернівське житлово-комунальне підприємство» отримало новий автобус

Сьогодні, 5 жовтня, комунальне підприємство «Тернівське житлово-комунальне підприємство» отримало новий автобус, який був придбаний за рахунок міського бюджету.2018-10-04
Відбулась зустріч з представниками Дніпропетровського регіонального відділення всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування АМУ

     3 жовтня відбулась робоча зустріч міського голови Тарелкіна Віталія Вікторовича з Молошною Оленою Леонідівною виконавчим директором Дніпропетровського регіонального відділення всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

    Обговорювались такі питання, як процес децентралізації, його позитивні  сторони та недоліки; питання прийняття бюджету на 2019 рік; проблеми щодо затвердження меж Тернівки та можливість реконверсії шахт Західного Донбасу. І зробили висновки, що завдяки капітальним вкладенням ДТЕК у розвиток вугільної промисловості, реконверсування підприємствам Західного Донбасу не грозить.

    Після бесіди для представників Дніпропетровського регіонального відділення «Асоціація міст України» провели  екскурсію по місту. Гості відвідали пожежно-рятувальну частину міста, де їх ознайомили з обладнанням, яке було придбане за рахунок міського бюджету. Також вони побували у загальноосвітньому навчальному закладі № 4, в якому нещодавно відкрилася «IT ECOSCHOOL» і познайомилися з вихованцями класу інклюзивної освіти у загальноосвітньому навчальному закладі № 7.2018-10-04
У Тернівці привітали освітян зі святом

   4 жовтня в ЦД "Шахтар" відбулась урочиста програма з нагоди професійного свята Дня працівників освіти.

   «Шановні освітяни! У цей день хочеться подякувати вам за високий професіоналізм, а також нескінченне терпіння в досягненні мети. Ваша мета – виховання гідного, прогресивного покоління. Велика відповідальна ноша, яку з гідністю і професіоналізмом ви несете крізь низку непростих років. Вчитель, це не просто покликання, це суть, непереборне бажання давати знання, допомагати досвідом і віддавати тепло і віру іншим.
Від усього серця бажаю Вам творчого довголіття у справі виховання нового покоління. І нехай успіхи ваших учнів повертаються до вас і дають сили для продовження своєї справи. Зі  святом Вас!» - привітав усіх освітян Віталій Тарелкін
    Кращі педагоги Тернівки отримали подяки від міського голови Віталія Тарелкіна, а всіх присутніх у залі розважали творчі колективи міста.

 2018-10-04
Оголошення щодо засідання виконкому

17.10.2018 року о 10.00 в залі засідань виконкому Тернівської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради.

Згідно затвердженого плану роботи виконавчого комітету на розгляд виносяться наступні питання:

1.      Про виконання заходів по підготовці котельні  ¾ мікрорайону, теплотрас, комунальних служб міста, житла та соцкультпобуту до осінньо – зимового періоду 2018 – 2019 року.

2.      Про погодження звіту про хід виконання міської Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у 2018 році.

3.      Про  роботу КЗ «Тернівської ЦМЛ»ДОР» за 9 міс 2018 р.

4.      Про  організацію  та проведення Дня Гідності та Свободи,  Дня пам’яті жертв голодоморів.

5.      Звіт про хід виконання Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання у місті Тернівці на 2016-2020 роки.

 2018-10-03
«Зорепадом летять роки»

День людей похилого віку…  Літня людина… Ці слова завжди викликають сумні асоціації. Але ж даремно. Літні люди – люди з багатим життєвим досвідом, мудрі, освідчені та інформовані. Вони завжди знають, як буде найкраще.

Сьогодні, 2 жовтня, на честь цього свята в літературній вітальні бібліотеці для дорослих відбулися бібліотечні посиденьки під назвою «Зорепадом летять роки», в яких прийняли участь представники творчого клубу «Фенікс». Це молоді, бадьорі, оптимістичні, позитивні життєлюби, творчі та талановиті, які із задоволенням приймали участь у конкурсах, вікторинах, співали, читали свої вірші та танцювали. Енергійності цих людей можна позаздрити!

Щастя Вам, рідні, творчого натхнення, блиску в очах та ніколи не думати про вік, бо вік – це всього лише цифра.