Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2019-11-20
Відбулося засідання виконавчого комітету

          19.11.2019 року у залі засідань виконкому відбулось чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради.

 

Ніколаєва Ю.А., головний спеціаліст відділу прогнозування, розвитку споживчого ринку, земельних відносин та управління комунальним майном винесла проект рішення «Про погодження Програми соціально - економічного та культурного розвитку м. Тернівка на 2020 рік».  Пріоритети та основні завдання економічного, соціального та культурного розвитку міста на 2020 рік передбачені заходами міських цільових програм: - подальший розвиток соціально-економічної та культурної сфер міста; - створення умов для підвищення якості життя та зростання рівня доходів населення; - забезпечення соціального захисту малозабезпечених, соціально незахищених громадян; - реалізація програмних заходів щодо підтримки учасників АТО та членів їх сімей; - забезпечення наповнення та виконання бюджету міста на 2020 рік; - створення сприятливих умов для започаткування та ведення малого і середнього бізнесу; - впровадження новітніх енергоефективних технологій та стимулювання раціонального використання енергоресурсів; - сприяння суб'єктам господарювання, які реалізують або мають намір реалізувати інвестиційні проекти, спрямовані на створення нових робочих місць; - надання кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги населенню міста; - популяризація здорового способу життя; - підтримка правопорядку в місті; - підтримка молодіжного руху; - створення умов для культурного і духовного розвитку громади; - підвищення якості надання житлово-комунальних послуг. У 2020 році обсяги капітальних вкладень заплановані в сумі 35302,136 грн., в тому числі 26751,105 тис.грн ( в т.ч. 11394,655 тис.грн додаткові кошти) – міський бюджет, 7122,0 тис.грн – кошти населення, інші джерела - 1429,031 тис.грн., за рахунок яких планується реалізувати  проекти. 32 програми розроблені та виконуються управліннями міської ради,  відділами виконавчого комітету, установами і організаціями в межах асигнувань, передбачених в  міському бюджеті.

 

Начальник міського фінансового управління Аносова Н.С. представила проект рішення «Про схвалення проекту бюджету міста на 2020 рік». Доходи міського бюджету  у сумі 222 698 443 гривні, у тому числі доходи загального фонду міського бюджету 215 304 110 гривень та доходи спеціального фонду міського бюджету 7 394 333  гривні згідно з додатком 1 до цього рішення; видатки міського бюджету  у сумі 231 645 107 гривень, у тому числі видатки загального фонду міського бюджету 204 326 141 гривень та видатки спеціального фонду міського  бюджету 27 318 966 гривень, в тому числі за рахунок позики, що залучається від Північно Екологічної Фінансової  Корпорації (NEFCO) в сумі 12 200 000 гривень; профіцит за загальним фондом міського  бюджету   у сумі 10 977 969 гривень  за рахунок передачі коштів із загального  фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком № 2 цього рішення; дефіцит за спеціальним фондом міського бюджету у сумі 19 924 633 гривень в тому числі: за рахунок передачі коштів із загального  фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)  у сумі 10 977 969  грн, за рахунок погашення зовнішнього зобов’язання перед Північно Екологічною Фінансовою  Корпорацією (NEFCO) в сумі 3 253 336 грн, надходження позики від Північно Екологічної Фінансової  Корпорації (NEFCO) в сумі 12 200 000 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення. Оборотний залишок бюджетних коштів міського бюджету   у розмірі 1 547 200 гривень, що становить 0,75 відсотків видатків загального фонду міського бюджету. Резервний фонд міського бюджету у розмірі 450 000 гривень, що становить 0,22 відсотків видатків загального фонду  бюджету міста.

Щодо організації і проведення новорічних і різдвяних свят доповіла Підгорна О. І., начальник відділу культури. Вирішили: 1.Створити оргкомітет для підготовки та проведення новорічних і різдвяних свят. 2.Затвердити заходи щодо святкування новорічних і різдвяних свят.

 

В цілому члени виконавчого комітету Тернівської міської ради розглянули, обговорили та прийняли 25 проектів рішень.

 

 

 

 2019-11-20
До уваги мешканців м.Тернівка

До уваги мешканців м.Тернівка,

які  обслуговуються медичними закладами м.Павлограда!

Шановні жителі м.Тернівка!

 

Між Тернівською та Павлоградською міськими радами   укладений Договір  «Про передачу міжбюджетних трансфертів – субвенції у 2019 році до міського бюджету м.Павлограда в 2019 році» на загальну суму 1 321 707,00 грн., який затверджено рішенням Тернівської міської ради від 22.01.2019  р. № 661-42/VII «Про передачу міжбюджетного трансферту з бюджету м. Тернівка до бюджету м. Павлограда в 2019 році» (далі – Договір).

На підставі цього Договору з бюджету м.Тернівка  протягом 2019 року  перераховуються кошти до бюджету м.Павлограда  у вигляді субвенції на проведення досліджень та надання медичної допомоги жителям м. Тернівка в закладах охорони здоров’я м. Павлограда: КЗ «Павлоградська міська лікарня №1», КЗ «Павлоградська міська лікарня №4», КЗ «Павлоградський пологовий будинок» в такому розподілі:

-КЗ «Павлоградська міська лікарня №1» - 106 580,00  грн.;

- КЗ «Павлоградська міська лікарня №4» - 876 342,00 грн., в тому числі 159 892,00 грн. для надання медичної допомоги мешканцю м.Тернівка у відділенні гемодіалізу;

- КЗ « Павлоградський пологовий будинок» - 338 785,00 грн.

Оплата здійснюється щоквартально на  підставі актів виконаних робіт, що надаються медичними закладами м.Павлограда та узгоджуються керівниками лікувальних закладів м.Тернівка, згідно чинного законодавства.

Станом на  20.11.2019 р.  з бюджету м.Тернівки перераховано до бюджету м.Павлограда 1 102 621 (один мільйон сто дві тисячі шістсот двадцять одну) грн. згідно наданих медичними закладами м.Павлограда актів виконаних робіт, а саме:

- КЗ «Павлоградська міська лікарня №1» - 106 580,00  грн.;

- КЗ «Павлоградська міська лікарня №4» - 657 256,00 грн., в тому числі 119 919,00 грн. для надання медичної допомоги мешканцю м.Тернівка у відділенні гемодіалізу;

- КЗ « Павлоградський пологовий будинок» - 338 785,00 грн.

В листопаді 2019 в установленому законодавством  порядку між медичними закладами м.Тернівка та м.Павлоград проводиться щорічне звіряння взаєморозрахунків та даних щодо пацієнтів, які отримали медичне обслуговування в  лікувальних закладах м.Павлограда.  

 У разі виявлення розбіжностей питання фінансування медичного обслуговування мешканців м.Тернівка буде вирішуватися в установленому законодавством порядку.

13.11.2019 року міським головою м.Тернівка Тарелкіним В.В. спільно з керівниками лікувальних закладів м.Тернівка  проведено зустріч з головним лікарем Павлоградської міської лікарні № 4 Жицькою І.В., на якій обговорені питання медичного обслуговування мешканців м.Тернівка в умовах реформування медицини.

На чергову сесію Тернівської міської ради підготовлено проект рішення про фінансування медичних закладів м.Павлограда, що надають медичну допомогу мешканцям м.Тернівка,  в 2020 р.

Шановні тернівчане, Тернівська міська рада своєчасно та в повному обсязі проводить оплату послуг, які надаються мешканцям міста Тернівка медичними закладами м.Павлограда, тому не використовуйте  неперевірені дані та не піддавайтеся на провокації.

 

Виконавчий комітет Тернівської міської ради2019-11-20
Оголошення щодо закриття підрозділів статистики

ШАНОВНІ  РЕСПОНДЕНТИ !

У звязку з оптимізацією структури органів державної статистики  та закриттям підрозділів статистики у містах та районах,
починаючи з 01 січня 2020 року, державну статистичну 
та фінансову звітність необхідно подавати до

Головного управління статистики у Дніпропетровській області

 

за адресою: м. Дніпро, вул. Столярова, 3, 1-й поверх

 

контактні телефони: (056) 778-49-45, 778-68-43 

 

Пропонуємо скористатися  можливістю подання звітів до Головного управління статистики в електронному вигляді за допомогою безкоштовного програмного забезпечення «КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА», без надання відповідних форм звітності на папері (деталі на сайті: www.dneprstat.gov.ua, розділ "Електронна звітність").

 

Перелік форм  державних статистичних спостережень, за якими необхідно звітувати вашому підприємству (а також бланки форм та роз’яснення до них),  можна отримати за допомогою спеціального сервісу, розміщеного на головній сторінці сайту Головного управління статистики "Сервіс для респондентів "Пошук за кодом ЄДРПОУ".

 

 

Запрошуємо Вас до подання звітності в електронному вигляді

 

В органах державної статистики функціонує новий сервіс для електронного звітування безкоштовне програмне забезпечення "Кабінет респондента" (https://statzvit.ukrstat.gov.ua/).

 

У "Кабінеті респондента" Ви зможете в онлайн-режимі звітувати за
формами державної статистичної звітності.

Для реєстрації та роботи в "Кабінеті респондента" необхідно мати електронний цифровий підпис (ЕЦП) із двома сертифікатами: для підписання та шифрування.

ЕЦП можна отримати в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів – АЦСК:

 

Інформаційно-довідковий департамент ДФС

АЦСК "Енергоринок"

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

АЦСК Державного підприємства "Українські спеціальні системи"

ТОВ "Центр сертифікації ключів "Україна"

АЦСК Національного банку України

Міністерства внутрішніх справ України

Кваліфікований надавач ЕДП "Казначейство"

ТОВ "КЛЮЧОВІ СИСТЕМИ"

АЦСК Генеральної прокуратури України

ТОВ "Арт-мастер"

Акредитований Центр сертифікації ключів Збройних Сил

ДП "Національні інформаційні системи"

Акредитований центр сертифікації ключів ПАТ "НДУ"

Акредитований центр сертифікації ключів Укрзалізниці

Кваліфікований надавач ЕДП "Військова частина 2428"

АЦСК Публічного акціонерного товариства "УкрСиббанк"

 

 

У разі виникнення питань щодо роботи в "Кабінеті респондента" Ви можете скористатись інструкцією користувача, розміщеною у  цій програмі, або звернутись за консультацією до Головного управління статистики:

(056) 778-68-51  Касьян Олександра Юріївна, (056) 778-49-45  Юдіна Ганна Миколаївна, (056) 778-49-44  Ткаченко Ганна Геннадіївна

 

або на електронну адресу ekabinet@dp.ukrstat.gov.ua


У зв’язку з закриттям підрозділів статистики у районах
та містах,
надання
відомостей з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
з 16  грудня  2019 року здійснюється

 

у Головному управлінні статистики у Дніпропетровській області

 

за адресою: м. Дніпро, вул. Столярова, 3, кімн. 507

 

контактний телефон: (056) 778-68-69

 

Уся інформація стосовно отримання відомостей з ЄДРПОУ розміщена на офіційному вебсайті Головного управління статистики у Дніпропетровській області (www.dneprstat.gov.ua) у розділі "Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України"/"Отримання інформації з ЄДРПОУ".

Для отримання відомостей з ЄДРПОУ пропонуємо скористатися можливістю надання відповідного запиту на електронну адресу Головного управління статистики (ous@dp.ukrstat.gov.ua).

 

Для  отримання статистичної інформації,
у зв’язку з
закриттям з 1 січня 2020 року підрозділів статистики
у районах та містах,
запрошуємо  звертатися

до Головного управління статистики у Дніпропетровській області


за адресою: м. Дніпро, вул. Столярова, 3, кімн. 415

контактний телефон: (056) 778-49-88

електронна адреса: ous@dp.ukrstat.gov.ua

 

Пропонуємо користуватися  наявною статистичною інформацією на офіційному вебсайті Головного управління статистики у Дніпропетровській області www.dneprstat.gov.ua у розділах “Експрес-випуски”, “Публікації”, “Статистична інформація”, “Соціально-економічне становище” у вигляді експрес-випусків, статистичних матеріалів (таблиць та методологічних пояснень до показників), бюлетенів та повідомлень, які щомісячно викладаються у відповідних розділах згідно з графіком.

Для отримання інформації, яка відсутня на вказаному вебсайті, звертайтесь з відповідним запитом на електронну адресу Головного управління статистики (ous@dp.ukrstat.gov.ua).2019-11-19
Будівництво міжнародного аеропорту

На будівництво міжнародного аеропорту в Дніпропетровській області виділили 1 млрд грн

 

Верховна Рада України прийняла проєкт бюджету України-2020. У ньому на будівництво міжнародного аеропорту в  Дніпропетровській області закладено 1 млрд грн. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

 

«Новому аеропорту на Дніпропетровщині – бути. Будівництво, про яке мріє вся область, якого чекає вся країна, розпочнеться у 2020 році. На це у держбюджеті закладено 1 млрд грн, – зазначив Олександр Бондаренко. – Дякую міністру інфраструктури Владиславу Криклію і всім народним депутатам, що підтримали цей історичний проєкт. Для нашого регіону сучасне летовище стане величезним стрибком, новим етапом в розвитку – бізнесу, туризму, медицини. Тому для обласної влади – це один з головних пріоритетів».

 

Проєкт з будівництва аеропорту область втілюватиме на умовах державно-приватного партнерства. Злітно-посадкову смугу зведуть держкоштом. В термінал інвестує українська промислово-фінансова група DCH.

 

«Новий аеропорт на Дніпропетровщині – проект національного рівня. Його будівництво – це важлива частина моєї стратегії з розвитку інфраструктури України. Тому контролюватимемо виконання проєкту разом з головою ОДА Олександром Бондаренком», – наголосив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

 

За проєктом, злітно-посадкова смуга аеропорту буде довжиною 3,2 км. Цього достатньо, аби приймати повітряні судна усіх типів, в тому числі Боїнг 777. Там встановлять сучасні системи навігації, метеорологічне і світлосигнальне обладнання.

 

Новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі матимуть високу пропускну здатність. На рік – до 3 млн людей.2019-11-19
20.11.2019 року о 15-30 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань законності, охорони громадського порядку...

 

20.11.2019 року о 15-30 год. в приміщенні виконавчого комітету Тернівської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян.

 

Порядок денний:

1. Розгляд депутатського звернення Проховської Н.В.

2. Про хід виконання заходів «Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і їх наслідків, та  розвитку цивільного захисту в м.Тернівка на 2019-2023 рр».

3. Про внесення змін до рішення Тернівської міської ради від 18.11.2016 р. № 238-16/VII  «Про затвердження «Програми поліпшення організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби на 2017-2021 рр. в м. Тернівка».

4. Розгляд листа Павлоградського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 28.10.2019 року №1/2685.

5. Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату Тернівської міської ради та її виконавчих органів.

6. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Тернівської міської ради.

7. Питання затвердження списку присяжних Тернівського міського суду Дніпропетровської області.

 

 

На комісію запрошуються представники засобів масової інформації.