Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2019-05-16
Відпочинок та оздоровлення дітей міста Тернівки

Одним з найважливіших стратегічних завдань міської влади по забезпеченню соціального захисту дітей є реалізація їх права на оздоровлення та відпочинок.

Організація оздоровлення та відпочинку дітей регулюється Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та міською Програмою відпочинку та оздоровлення дітей міста на 2013-2021 роки, затвердженої рішенням Тернівської  міської ради від 25.12.2012р. № 473-29/VІ.

З метою якісної підготовки до проведення літньої оздоровчої кампанії на засіданні виконавчого комітету Тернівської міської ради було прийняте рішення «Про організацію у м. Тернівка оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року».

Структурними підрозділами виконавчого комітету Тернівської міської ради  проводяться процедури державних закупівель для забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей міста Тернівка, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Окрім цього, з червня по серпень 2019 року при загальноосвітніх навчальних закладах будуть працювати табори відпочинку з денним перебуванням.

Разом з тим, для дітей, які відвідують пришкільні табори з денним перебуванням будуть організовувані гуртки і спортивні секції, проведення екскурсій, походів під час літніх канікул на території парків, скверів.2019-05-16
В Тернівці стартує конкурс - огляд на кращий благоустрій житлового сектору

З метою стимулювання активності жителів до виконання робіт із поліпшення благоустрою територій, забезпечення чистоти і порядку в місті Тернівська міська рада запровадила міський огляд-конкурс/

Заявки для участі в конкурсі подаються : КП “ТЖКП”(Управитель), головами ОСББ, старшими будинків або ініціативними групами мешканців багатоквартирних будинків, мешканцями приватного сектору в письмовій формі із  обов'язковим зазначенням: адреси об’єкта благоустрою; прізвища, ім’я, по – батькові, контактних телефонів осіб, які подають заяву; назви номінації; фотоматеріалів будинку, двору, прилеглої території  на будь – яких носіях (фотопапери, в цифровому форматі, на флеш-картах), що засвідчують високий рівень естетичного вигляду будинку та території навколо нього.

Термін подання заявок з 20 травня до 20 червня . 

Нагородження переможців відбувається на міських урочистостях з нагоди святкування Дня    міста.

Переможець конкурсу - огляду у номінації «Кращий благоустрій приватної садиби»  нагороджується подякою міського голови і  цінним подарунком.

Переможці конкурсу - огляду у номінації «Кращий благоустрій багатоквартирного будинку» – нагороджуються сертифікатом на встановлення  сучасного дитячого майданчика або іншого елементу благоустрою на прибудинковій території, а також виконання окремого виду робіт з утримання будинку (за погодженням з управителем чи головою ОСББ).

 2019-05-16
Флешмоб до Дня Вишиванки у ЦНАПі

16 травня – Всесвітній День вишиванки. Це свято Української культури. Традиційно , цього дня всі охочі приходять на роботу або навчання в українській вишитій сорочці.

Третій рік поспіль як вся команда Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) Дніпропетровщини яскраво відзначає цей день. Продовжуємо традиції, руйнуємо стереотипи, впроваджуємо клієнт орієнтований сервіс!

Вітаємо ВСІХ з цим святом! Бережіть традиції.2019-05-16
В тернівському міському музеї відбулась виставка до Дня Вишиванки

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято - «День вишиванки», яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.

16 травня до Дня вишиванки в міському краєзнавчому музеї м. Тернівка представлено виставку "Вишиванка як унікальний код твого краю". Під час екскурсій відвідувачі ознайомилися з особливостями вишиванок різних регіонів, технік вишивки, значення кольорів і зображень.

Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом.2019-05-15
Мешканці Дніпропетровщини можуть пройти безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ

Безкоштовно, швидко та конфіденційно. Жителів області запрошують пройти експрес-тестування на ВІЛ. Акція триватиме два дні. Де прийматимуть охочих, повідомили під час прес-конференції у Дніпропетровській ОДА.

«19 травня весь світ згадує людей, які померли від СНІДу. Напередодні цього дня в Україні відбуваються безкоштовні експрес-тестування на вірус імунодефіциту людини. Дніпропетровщина – не виняток. Такими акціями прагнемо донести, що ВІЛ – не вирок. ВІЛ-позитивні люди можуть абсолютно нормально жити. Важливо лише дотримуватися правильного лікування. Воно в Україні – безкоштовне», – розповіла медичний директор обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Марія Гудова.

17 травня експрес-тестування відбудеться в торговому центрі «Славутич» за адресою: м. Дніпро, пр. О. Поля, 104а. Акція триватиме з 10:00 до 15:00.

18 травня людей прийматимуть у торговому центрі «Караван» за адресою: м. Дніпро, вул. Нижньодніпровська, 17. Охочих чекають із 12:00 до 18:00.

Тестування – безкоштовне та конфіденційне. Результат – протягом 15 хвилин.

«Рекомендуємо перевірятися на ВІЛ кожні три місяці. Тестування можна пройти будь-коли в будь-якій медичній установі України. Це – безкоштовно», – додала Марія Гудова.