Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2021-02-22
Оголошення про аукціон з передачі майна в оренду!

 

Відділ прогнозування, розвитку споживчого ринку, земельних відносин та управління комунальним майном виконавчого комітету Тернівської міської ради повідомляє про оголошення аукціону з передачі майна в оренду:

- нежитлового приміщення площею 20, 54 м.кв. першого поверху житлового будинку, розташоване, за адресою: м. Тернівка, бул. Шахтарської Слави, 3 (https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-02-22-000028-1)2021-02-19
20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Гідність людини є однією з найважливіших особистісних цінностей, закріплених у багатьох правових актах, в тому числі міжнародних. У Конституції України (стаття 3) гідність людини, як і її життя, здоров'я, честь, недоторканність і безпека, визнаються в нашій державі найвищою соціальною цінністю. Фундаментальними міжнародними актами проголошується, що визнання гідності кожної людини та її рівних і невід’ємних прав є основою свободи, справедливості і загального миру. Наприклад, у статті 1 Загальної декларації прав людини (1948 рік) йдеться: “Усі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах”.

Почуття гідності та честі, право на самовизначення є головними цінностями українців. Ці риси об’єднують наших героїв – борців за свободу та незалежність України різних часів: Української революції 1917–1921 років, Холодного Яру і повстанців 1920–1930-х, Української повстанської армії, учасників дисидентського руху, Революції на граніті, Помаранчевої революції, Революції Гідності.

Сьогодні, в умовах війни на сході України, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи. Саме тому Революцію Гідності, як і протестний рух 2004 року, і Революцію на граніті, можна вважати продовженням Української революції, визвольних змагань часів Другої світових війн.

Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір.

“Небесною Сотнею” називають загиблих учасників Революції Гідності. Дехто з них загинув навесні 2014 року.

Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

Героями Небесної Сотні стали 107 загиблих. Вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були успішні підприємці й пенсіонери. Найстаршому – Іванові Наконечному – виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу – лише 17.

Євромайдан увійшов в історію України як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму. Він укотре підтвердив те, що у найкритичніші та найважливіші періоди нашої історії знайдуться герої, ладні пожертвувати власним життям заради майбутнього України як незалежної демократичної держави. Саме на 20 лютого припадає пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у центрі Києва. Цього дня у середмісті столиці загинуло та отримало смертельні поранення 48 осіб.

Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну почали сприймати як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, здатну захистити суверенітет.2021-02-19
Україна з наступного тижня повертається до адаптивного карантину

Україна повернеться до моделі адаптивного карантину, коли в межах області встановлюватиметься той чи інший рівень карантинних обмежень залежно від епідемічної ситуації. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 17 лютого.

З 24 лютого 2021 року на всій території України почне діяти адаптивний карантин. Рішення Уряд ухвалив з одноденним доопрацюванням.

«Як і влітку, передбачається чотири рівні епідемічної небезпеки, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення. Хочу підкреслити, що рішення набуде чинності за тиждень, тому всі українці матимуть змогу завчасно з ним ознайомитись», — зазначив Денис Шмигаль.

За словами Міністра охорони здоров’я Максима Степанова, постанова передбачає встановлення базового жовтого рівня для всієї країни.

«У ньому діятимуть ті обмеження, які діють в Україні після жорстких зимових карантинних обмежень. Більш того, ми зробили деякі послаблення. Наприклад, буде дозволятися проведення масових заходів, якщо для однієї особи передбачатиметься 4 квадратних метри площі або з наповненістю залу до 50%. Дозволятимуться відвідування закладів освіти групами більш ніж 20 осіб. Під час проведення матчів командних ігрових видів спорту можуть бути присутні глядачі, але з певними обмеженнями щодо кількості заповнених місць. Дозволятиметься працювати ресторанам, кафе, барам та їдальням до 24 години», — зазначив Максим Степанов.

Міністр охорони здоров’я додав, що зелений рівень стане тим показником, якого регіони мають досягнути, щоб почати говорити про перегляд або скасування певних карантинних обмежень.

Помаранчевий рівень, за словами Максима Степанова, не передбачатиме встановлення додаткових карантинних обмежень, а сигналізуватиме про можливе наближення регіону до червоного рівня епідемічної небезпеки. Водночас пропонується, що на цьому рівні органи місцевої влади можуть вводити додаткові обмежувальні заходи для запобігання поширенню інфекції.

На червоному рівні, як повідомив Міністр охорони здоров’я, вводитимуться жорсткі карантинні обмеження, за прикладом січневого карантину.

«Запроваджує червоний рівень Державна комісія з питань ТЕБ та НС. Він має бути введений на території регіону протягом 48 годин після запровадження», — зазначив Максим Степанов.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua

Зміни, що додаються до Постанови № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”2021-02-19
Понад 66,2 тис мешканців Дніпропетровщини вже подолали COVID-19

 

Від коронавірусу одужали ще 330 мешканців Дніпропетровщини. Загалом подолали хворобу вже 66217 людей. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

За добу в регіоні підтвердили 397 нових випадків коронавірусу. Такі дані Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ України.

Захворіли 204 мешканця Дніпра, 75 – Кривого Рогу, по 15 – Кам’янського та Павлограда, 12 – Новомосковська, 10 – Синельникового, 5 – Жовтих Вод, 4 – Нікополя, 2 – Першотравенська, 1 – Покрова, 9 - Тернівки.

12 нових випадків – у Царичанському районі, 9 – Петриківському, по 4 – Дніпровському та П’ятихатському, по 3 – у Новомосковському, Покровському та Синельниківському районах.

Ще по 2 випадки підтвердили в Апостоловському, Нікопольському, Петропавлівському, Солонянському, Софіївському та Юр’ївському районах. По 1 – Васильківському, Верхньодніпровському та Криничанському.

Загалом на Дніпропетровщині – 71 294 лабораторно підтверджені випадки COVID-19. Померли 1939 мешканців області.2021-02-18
22.02.2021 року о 09-00 год. в залі засідань виконавчого комітету Тернівської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань прав людини, законності

 

22.02.2021 року о 09-00 год. в залі засідань виконавчого комітету Тернівської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, гласності, антикорупційної політики, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики.

 

Порядок денний:

 

1. Про затвердження Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Тернівської міської ради Павлоградського району Дніпропетровської області на 2021 рік

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 року № 878-54/VII «Про бюджет міста на 2020 рік»

3. Звіт про виконання бюджету  міста за 2020 рік

4. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2020 року №45-3/VIIІ «Про бюджет Тернівської міської територіальної громади на 2021 рік"

5. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Тернівка на 2020 рік, затвердженої рішенням Тернівської міської ради від 24.12.2019р. № 888-54/VII

6. Звіт про роботу виконавчого комітету Тернівської міської ради за 2 півріччя 2020 року

7. Про внесення змін до Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території міста Тернівка на 2019-2021 роки.

8. Про продовження терміну дії програми інформатизації м.Тернівка до 2022 року

На комісію запрошуються представники засобів масової інформації