Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2019-11-15
Урочисте відкриття «ДОШКИ ПОШАНИ»

15.11.2019р. на бульварі Шахтарської слави відбулось урочисте відкриття «ДОШКИ ПОШАНИ» шахтарям, мешканцям м. Тернівка, які загинули за Незалежність і суверенітет України.
«Сьогодні ми відкриваємо пам’ятну дошку, яка знову і знову буде нагадувати про мужність, відвагу, честь людей, які не шкодували свого життя заради миру і спокою на землі. Сьогодні ми схиляємо голови в пам'ять тернівчан, які загинули в зоні АТО» ,- звучали слова ведучих. 
Прапори, як символ боротьби, ламп
ади, як символ пам’яті, сльози матерів і рідних тернівських героїв, квіти від простих тернівчан і керівництва вугільних підприємств, де працювали герої-шахтарі, що загинули за свободу всіх українців.
«Людина навіть не розуміє цінність людського життя, до того моменту, коли наступає хвилина відповідальності за свою країну, життя своїх рідних і своєї сім’ї, тих, хто живе поруч з ним… Це і є справжній героїзм і патріотизм…», - підкреслив у своїй промові міський голова Віталій Тарелкін.
«Сьогодні ми відкриваємо пам’ятну дошку, яка знову і знову буде нагадувати про мужність, відвагу, честь людей, які не шкодували свого життя заради миру і спокою на землі», - після цих слів тернівський бульвар Шахтарської слави охопила хвилина мовчання в пам’ять всіх героїв.
Дмитро Тарасов, Володимир Жеребцов, Сергій Подорожній, Олександр Попов, Ігор Власов, Олександр Гречаний – ваші імена завжди поруч з нами, в нашій пам’яті. «Слава Україні» вибухнуло в серцях, в душах, і в тернівському повітрі, як знак вдячності всім, хто не пошкодував віддати саме дороге, що мав… Своє ЖИТТЯ!2019-11-15
Про скликання п’ятдесят третьої сесії Тернівської міської ради сьомого скликання

Відповідно до ч.4,5,10 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» п’ятдесят третя сесія міської ради відбудеться 28.11.2019 року о 10-00 годині в залі засідань виконавчого комітету Тернівської міської ради.

 

На розгляд міської ради винесено питання:

 

1. Про передачу міжбюджетного трансферту з бюджету м. Тернівка до бюджету м. Павлограда на І квартал 2020 року.

2. Про затвердження змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Тернівка на 2015 – 2019 роки та продовження терміну її дії до 2022 року.

3. Про внесення змін до рішення Тернівської міської ради від 18.11.2016 р. № 238-16/VII  «Про затвердження «Програми поліпшення організації призову громадян на строкову військову службу, приписки до призовної дільниці та підготовки юнаків до військової служби на 2017-2021 рр. в м. Тернівка».

4. Про внесення змін до додатку рішення Тернівської міської ради від 27.03.2015 р. №963-58/VI «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин, використання та охорони земель у місті Тернівка на 2015-2020 роки».

5. Про внесення доповнення до Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання у місті Тернівці на 2016-2020 роки.

6. Про внесення змін та доповнень в додаток 1 до Програми «Про затвердження міської Програми соціального захисту населення на 2016 - 2020 роки», затвердженої рішенням Тернівської міської ради від 18.11.2016 року № 229-16/VIІ (зі змінами).

7. Про затвердження міської Програми соціальної підтримки учасників операції об’єднаних сил (антитерористичної операції) та членів їх сімей на 2020 рік.

8. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

9. Про результати роботи КП «ТЖКП» за І півріччя 2019 року.

10. Питання земельних відносин.

11. Інші питання.

 

На сесію запрошуються депутати міської ради, депутати обласної ради, заступники міського голови, керівники відділів і служб виконавчого комітету, підприємств, установ і організацій міста, керівники контролюючих і правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                В.В. ТАРЕЛКІН2019-11-14
Засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради

19.11.2019 року о 10.00 у залі засідань виконавчого комітету  Тернівської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради.

 

Згідно затвердженого плану роботи виконавчого комітету на розгляд виносяться наступні питання:

 

1. Про погодження Програми соціально - економічного та культурного розвитку м. Тернівка на 2020 рік.

2. Про схвалення  проекту бюджету міста на 2020 рік.

3. Про прогноз  бюджету  міста на 2021 - 2022 роки.

4. Про організацію та проведення новорічних і різдвяних свят.

5. Про стан зовнішнього протипожежного водопостачання міста Тернівка.

6. Про хід виконання Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і їх наслідків, та розвитку цивільного захисту в місті Тернівка Дніпропетровської області на 2014-2018 роки.

7. Про виконання основних заходів з підготовки цивільного захисту м. Тернівки.

8. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

9. Про погодження звіту про хід виконання у 2019 році міської Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та осіб, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та членів їх сімей.

10. Про погодження проекту міської Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та осіб, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та членів їх сімей на 2020 рік.2019-11-12
До уваги мешканців та гостей м. Тернівка !

 

 

    27 листопада 2019 року  о  13 годині 55 хвилин буде проведена перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирени та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує! Ввімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім» і дійте відповідно з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно. 

 

 

Відділ з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення  

                                                                                               виконкому Тернівської міської ради2019-11-12
Дотація за молодняк великої рогатої худоби фізичним особам

До уваги мешканців м.Тернівка

 

Виконавчий комітет Тернівської міської рада повідомляє, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018р. «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених  у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)» виплачується дотація за молодняк великої рогатої худоби фізичним особам.   

 

         Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Дотація за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб, надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

у період утримання молодняка віком від одного до п’яти  місяців - 300 гривень за голову;

у період утримання молодняка віком від п’яти до дев’яти  місяців - 700 гривень за голову;

у період утримання молодняка віком від дев’яти до тринадцяти місяців - 1500 гривень за голову.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до міської ради копії таких документів:

паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Документи приймаються до 01.12.2019р.

За додатковою інформацією звертатися до відділу прогнозування, розвитку споживчого ринку, земельних відносин та управління комунальним майном виконавчого комітету Тернівської міської ради за адресою: м. Тернівка, вул.Пушкіна,5а, (каб.№2).