Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2019-09-20
До уваги мешканців та гостей м. Тернівка !

ЗВЕРНЕННЯ

Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому Тернівської міської ради

 

До уваги мешканців  та гостей м. Тернівка !

 

    25 вересня 2019 року  о  13 годині 55 хвилин буде проведена перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирени та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує! Ввімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім» і дійте відповідно з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів цивільного захисту. Це врятує ваше життя, життя ваших близьких та рідних, збереже здоров’я та майно. 

 

ПАМ’ЯТКА

для мешканців Дніпропетровської області про порядок оповіщення

у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру

 

ОПОВІЩЕННЯ

Головний засіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення по мережі провідного мовлення (через квартири і зовнішні гучномовці), а також через мережі радіомовних станцій і телебачення, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями.

Для того, щоб привернути уваги населення в екстремальних випадках включаються сирени та інші сигнальні засоби.

ЗАПАМЯТАЙТЕ! СИРЕНА ТА УРИВИСТІ ГУДКИ ІНШИХ СИГНАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ОЗНАЧАЮТЬ СИГНАЛ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ –  „УВАГА ВСІМ!”.

Після подачі звукових сигналів (сирени, гудки тощо) передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію.

Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і уважно прослухайте повідомлення центральних та місцевих органів влади з питань цивільного захисту.

Прослухавши інформацію кожен громадянин повинен діяти без паніки і метушні згідно з отриманими інструкціями.

ПОВІДОМЛЕННЯ ВКЛЮЧАЄ: інформацію про надзвичайну ситуацію, місце і час її виникнення, територію (райони, масиви, вулиці, будинки тощо), яка потрапляє в зону ураження, порядок дій населення, що знаходиться на даній території, іншу важливу інформацію.

КОЖНИЙ ГРОМАДЯНИН, який знаходиться на роботі, повинен виконувати всі розпорядження керівника цивільного захисту суб’єкта господарської діяльності відповідно до плану цивільного захисту, а також приймати участь у проведенні аварійно-рятувальних робіт у складі формувань або за вказівками органів управління цивільного захисту.

ЯКЩО ГРОМАДЯНИН ЗНАХОДИТЬСЯ ВДОМА, при виникненні надзвичайних ситуацій, він повинен:

тримати вдома постійно включеними радіоприймач та телевізор щоб мати можливість своєчасно почути розпорядження центральних та місцевих органів виконавчої влади з питань цивільного захисту;

 

повідомити про отриману інформацію сусідів;

постійно тримати при собі засоби індивідуального захисту, а також медичну аптечку, документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтво про народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інше), гроші, засоби зв’язку, предмети особистої гігієни, запас їжі та води;

провести у квартирі (домі) протипожежні профілактичні заходи (виключити газ, водопостачання, електропостачання та інше), підвищити захисні властивості квартири: зачинити вікна, ущільнити їх;

мати інформацію про місце найближчого укриття (підвальне приміщення, паркінг тощо).

ЯКЩО СИГНАЛ ЗАСТАВ ВАС У ТРАНСПОРТІ, ГРОМАДСЬКОМУ МІСЦІ (магазині, театрі, на ринку тощо) уважно прослухайте повідомлення і дійте відповідно до отриманих інструкцій.

 

 

Відділ з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення  

виконкому Тернівської міської ради2019-09-19
Про скликання п'ятдесятої сесії Тернівської міської ради сьомого скликання

Відповідно до ч.4,5,10 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» п'ятдесята сесія міської ради відбудеться 30.09.2019 року о 10-00 годині в залі засідань виконавчого комітету Тернівської міської ради.

 

На розгляд міської ради винесено питання:

 

1. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Тернівка на 2019 рік, затвердженої рішенням Тернівської міської ради від 14.12.2018 р. №644-41/VII, за І півріччя 2019 року.

2. Про виконання фінансового плану по КП «ТЖКП» за І півріччя 2019 року.

3. Про створення груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти в 2019/2020 навчальному році.

4. Про результати діяльності Комунального закладу «Тернівський міський молодіжний центр» за червень-серпень 2019 року.

5. Про внесення змін до рішення Тернівської міської ради від 26 листопада 2015 року № 27-2/VII.

6. Питання земельних відносин.

7. Інші питання.

 

На сесію запрошуються депутати міської ради, депутати обласної ради, заступники міського голови, керівники відділів і служб виконавчого комітету, підприємств, установ і організацій міста, керівники контролюючих і правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.

 2019-09-16
Володимир Зеленський представив нового голову Дніпропетровської ОДА

 

 

Головою Дніпропетровської ОДА став Олександр Бондаренко. Нового очільника регіону представив Президент України Володимир Зеленський у Дніпровському аеропорту. 

 

«Я хочу представити вам нового голову облдержадміністрації – молодого менеджера Олександра Бондаренка, – сказав Володимир Зеленський.

 

Президент України додав, що всі новопризначені очільники ОДА мають випробувальний термін.

 

«Маємо вимоги до голів обласних адміністрацій – не лише в Дніпропетровській області, а й по всій Україні. До Нового року дивимося, як вони справляються», – наголосив Володимир Зеленський та вручив новому очільнику регіону відповідне посвідчення.

 

Олександр Бондаренко з відзнакою закінчив Національний університет «Києво-Могилянська Академія», він – магістр фінансів. Брав участь у навчальних програмах у Швеції, Словенії, США. Останні роки очолював компанію «Сталі Бізнес Системи».

 

«Дуже дякую за кредит довіри, який ми будемо повертати області та людям якісною роботою. Я розумію, що пріоритетів багато: це і сучасний аеропорт, і дороги, й інфраструктурні проекти, і покращення екологічного стану області. Головне, щоб дії та всі наші амбіції робили кращим життя мешканців області. Адміністрація буде працювати ефективно і на результат», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

 

До 27 червня 2019 року головою Дніпропетровської облдержадміністрації був Валентин Резніченко. Він обіймав цю посаду понад чотири роки. Після звільнення Резніченка тимчасово виконуючим обов’язки голови ОДА призначили його заступника - Дмитра Батуру.2019-09-16
Зігріти країну: ТЕС ДТЕК вироблять до кінця року майже 10 млрд кВт-год електроенергії для стабільної роботи енергосистеми взимку

 

21 млрд кВт-год електроенергії виробили теплоелектростанції ДТЕК за 8 місяців. Щоб в осінньо-зимовий період світла і тепла вистачало, енергетики ДТЕК планують відпустити в енергосистему ще майже 10 млрд кВт-год електроенергії до кінця року.

«У цьому році теплова генерація ДТЕК планує виробити близько 31 млрд кВт-год електроенергії. Це наш внесок в стабільне енергопостачання України в цілому, і в те, щоб в опалювальний сезон в оселі українців без збоїв постачалися світло і тепло, - розповів генеральний директор ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук. - За прогнозами в жовтні буде одне з найбільш пікових навантажень на всю генерацію. Ми готуємо всі 8 станцій ДТЕК до роботи в посиленому режимі. Нарощуємо запаси вугілля на складах за рахунок власного вуглевидобутку і закуповуємо імпортне вугілля».

Паралельно компанія переводить блоки на газове вугілля, щоб не залежати від антрациту, який вже більше двох років не видобувають на території України. Уже перевели 4 блоки Придніпровської ТЕС. На першому блоці Криворізької станції йдуть роботи з переоснащення. Потужність енергоблоку після модернізації складе 315 МВт.

Теплова генерація щодня виробляє близько 80 млн кВт-год електроенергії. Це покриває потреби в електроенергії майже дев'яти мільйонів клієнтів. Маневрова теплова генерація дозволяє балансувати енергосистему під час пікових навантажень і зниження продуктивності інших генерацій.2019-09-13
Засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради відбудеться 18.09.2019 року

18.09.2019 року о 10.00 у залі засідань виконавчого комітету  Тернівської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради.

Згідно затвердженого плану роботи виконавчого комітету на розгляд виносяться наступні питання:

1. Про виконання рішення виконкому від 20.03.2019 р. № 44/015-19 «Про затвердження заходів з утримання та ремонту об'єктів благоустрою м. Тернівка на 2019 рік».

2. Звіт про роботу відділу (центру) надання адміністративних послуг.

3. Про кадрове забезпечення виконавчих органів Тернівської міської ради.

4. Про підсумки допризовної підготовки у 2018/2019 навчальному році

та завдання на 2019/2020 навчальний рік