Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2017-06-23
Громадянам, що планують після призначення пенсії продовжити займатися підприємницькою діяльністю.

Громадянам, що планують після призначення пенсії продовжити займатися підприємницькою діяльністю варто знати, що протягом всього періоду здійснення підприємницької діяльності (незалежно від одержаних доходів) пенсіонер вважається працюючим, йому не призначаються до пенсії певні надбавки та доплати, що надаються непрацюючим пенсіонерам.

            Факт працевлаштування чи звільнення з роботи пенсіонера впливає на розмір його пенсії, а в окремих випадках виплата пенсії взагалі припиняється, якщо пенсіонер працевлаштувався. Під час приймання документів для призначення пенсії пенсіонерові видається пам’ятка, в якій, зокрема, роз’яснено як факт працевлаштування (звільнення з роботи) може вплинути на виплату пенсії чи її розмір. Крім того, в заяві про призначення пенсії заявник своїм підписом засвідчує, що йому відомо, що прийняття на роботу, звільнення з неї може вплинути на його пенсійне забезпечення, і він зобов’язується своєчасно про це повідомити органи, що призначають та виплачують пенсію.

            Лише непрацюючим пенсіонерам в разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, перераховується мінімальний розмір пенсії та доплата за понаднормативний стаж, а працюючим пенсіонерам – тільки після звільнення з роботи або припинення діяльності, пов’язаної з одержанням доходу.

            Підприємці, що не завершили процедуру припинення підприємницької діяльності в органах державної реєстрації, втрачають право на деякі надбавки та доплати (наприклад, надбавку до пенсії за віком, по інвалідності та за вислугу років, на кожну дитину віком до 18 років).

            Деякі види пенсії взагалі не виплачуються в період роботи:

-          достроково призначені пенсії жінкам, які народилися після 1 жовтня 1956 року, за досягнення 55-річного віку;

-          пенсія по інвалідності в розмірі пенсії за віком (крім випадків, коли особа досягла пенсійного віку). Замість неї виплачується призначена пенсія по інвалідності;

-          пенсія по втраті годувальника родичам померлого годувальника, які зайняті доглядом за його дітьми до досягнення ними 8 років.

 

Проте, дохід від підприємницької діяльності не враховується при проведенні індексації розмірів пенсії.

УВАГА! З 01 квітня 2015 року по 31 грудня 2017 року

обмежено пенсії пенсіонерам, що продовжують здійснювати підприємницьку діяльність (85%), але не менше 150% від прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб (1968,00 грн)

Виплатні обмеження не поширюються на інвалідів І та ІІ груп,

інвалідів війни ІІІ групи, учасників бойових дій, членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців та учасників АТО.2017-06-23
23.06.2017 року відбулось пленарне засідання двадцятої другої сесії Тернівської міської ради сьомого скликання

23.06.2017 року в залі засідань виконкому міський голова Тарелкін В.В. провів пленарне засідання двадцятої другої сесії Тернівської міської ради сьомого скликання.

На засіданні розглянуто такі основні питання:

1.Про внесення змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Тернівка на 2015 – 2019 роки.

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 252-17/VІІ «Про міський бюджет на 2017 рік».

3. Про внесення змін до рішення Тернівської міської ради від 22.06.2016 р. № 144-10/VІІ «Про затвердження переліку адміністративних послуг».

            4. Про роботу Тернівського ВП ПВП ГУНП в Дніпропетровській області по забезпеченню виконання заходів з профілактики злочинності, усуненню факторів (в тому числі наркоманії, токсикоманії), які негативно впливають на стан правопорядку в місті за 4 місяці 2017 року.

5. Питання земельних відносин.

Усього депутатами міської ради прийнято 14 рішень.

           

 2017-06-22
У ДніпроОДА презентували перший в Україні мобільний ЦНАП

У приміщенні облдержадміністрації відбулася презентація першого в Україні мобільного Центру надання адміністративних послуг. Основна мета такого ЦНАПу – обслуговувати людей з особливими потребами просто вдома або в лікарні.

«Мобільний ЦНАП надає повний спектр адміністративних послуг, як і стаціонарний офіс. Унікальність цього проекту в тому, що клієнти отримують послуги безпосередньо там, де вони знаходяться. Це актуально, в першу чергу, для людей з особливими потребами», - розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 

Мобільний центр надання адміністративних послуг представляє собою компактний кейс із ноутбуком, принтером, сканером та модемом.

«Зв’язок забезпечує мобільний 3G-інтернет. Кейс розрахований на шість годин автономної роботи», - розповіла заступник начальника управління департаменту економічного розвитку ДніпроОДА Олена Лічманенко.

Унікальний ЦНАП вже у травні розпочав обслуговувати мешканців Кам’янського.

«Алгоритм роботи мобільного ЦНАПу такий: клієнт телефонує до офісу, робить попередню заявку. Ми виїжджаємо до нього і надаємо ту чи іншу послугу: від видачі різноманітних довідок до реєстрації права власності на нерухоме майно. Обслуговування однієї особи триває 10-15 хвилин», - розповів заступник директора департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міськради Михайло Кравцов. 

Єдиний в Україні мобільний ЦНАП наразі працює в Кам'янському, але у планах обласної влади – поширити цей досвід на весь регіон.

«У нас уже є попередня домовленість із донорами українсько-швейцарського проекту EGAP щодо придбання таких кейсів на 34 об'єднані територіальні громади. Це дозволить обслуговувати громадян на віддалених територіях», - зауважила начальник управління інформаційних технологій та електронного урядування ДніпроОДА Тетяна Шаповалова.

Загалом на Дніпропетровщині працюють 55 Центрів надання адміністративних послуг.

 2017-06-22
Мітінг до Дня скорботи і вшанування пом’яті жертв війни в Україні

22.06.2017 року о 10.00 біля меморіалу загиблим воїнам пройшов мітінг до Дня скорботи і вшанування пом’яті жертв війни в Україні. На заході був присутній міський голова В.В. Тарелкін, депутати міської ради, представники громадських організацій, служб та підприємств міста. Після промови пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів. 2017-06-21
Трасу Дніпро-Донецьк ремонтують уперше за роки незалежності – Валентин Резніченко

 

На Дніпропетровщині ремонтують трасу міжнародного значення Дніпро-Донецьк. Цього року новий асфальт укладуть на майже 30 кілометрах дороги, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

 

           «Цього року на Дніпропетровщині ремонтують не лише комунальні дороги, а й міжнародні траси. Нині ремонтники працюють на автошляхах Дніпро-Кривий Ріг, Дніпро-Запоріжжя та Дніпро-Донецьк. Ми системно рухаємося до мети – за кілька років оновити всі дороги області», - зазначив Валентин Резніченко.

 

            На трасі Дніпро-Донецьк працює будівельна техніка. Одну полосудороги перекрили, транспортні потоки в обидві сторони проїжджають по черзі. Ремонтники вже уклали перший шар асфальту на шести кілометрах траси.

 

            «Попереду ще вкладання другого шару, нанесення розмітки, встановлення огорожень та нових дорожніх знаків», - розповів радник голови ДніпроОДА з інновацій Юрій Голик.

 

            Загалом цьогоріч планують оновити майже 30 кілометрів дороги.

 

             «У середньому щодня укладаємо кілометр нового дорожнього покриття», - повідомив виконуючий обов’язки начальника Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області Геннадій Немога.

 

            Водії, які щодня проїжджають цією дорогою, в захваті від якості виконання робіт. Кажуть, тепер проїхати можна без шкоди для машини.

 

            «Це просто небо і земля! Раніше були ями, а тепер – не їдеш, а як по льоду котишся», - поділився враженнями водій Олексій Кавун.

 

            Крім ремонту автомагістралей, на Дніпропетровщині другий рік поспіль ремонтують комунальні дороги. Понад 300 шляхів вже оновили, у планах на 2017 рік – ще 160.