Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2020-07-03
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс

ОГОЛОШЕННЯ

Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 62 вакантних посад середнього та молодшого складу поліції по територіальних підрозділах поліції Дніпропетровської області. Зокрема чекаємо претендентів на посади слідчих, оперуповноважених кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських полку поліції особливого призначення, секторів реагування патрульної поліції, конвойної служби.

Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів, а саме:

громадянство України;

вік від 18 років;

вільне володіння українською мовою;

повна загальна середня освіта (для молодшого складу поліції), вища освіта (для середнього складу поліції);

відсутність офіцерського військового чи спеціального звання (для посад молодшого складу поліції).

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за адресою: м. Дніпро,вул. Троїцька, 20а та триватиме у період з 15 червня по 14 липня цього року.

Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки.

У свою чергу держава гарантує поліцейським: стабільну заробітну плату (від 11 000 грн – для середнього складу поліції; від 9 000 грн – для молодшого складу поліції, під час проходження первинної професійної підготовки поліцейським виплачується грошове забезпечення від 5700 грн), соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, отримання житла у лізинг, компенсацію за оренду житла, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, перспективу кар’єрного росту.

Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можливо на веб-сайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua.

За додатковою інформацією слід звертатися за телефонами +3 8 (050) 696-29-16, +3 8 (097) 203-76-29, (056) 756-52-47 або на електронну адресу sovpap_ukz@dp.npu.gov.ua.

 

СОВПАП УКЗ ГУНП в Дніпропетровській області2020-07-03
Зміни внесені комісією з питань ТЕБ та НС

 

Відповідно до змін, внесених постановою КМУ від 25.06.2020 р. № 522 “Про внесення змін до деяких актів КМУ”, протоколу позачергового засідання Дніпропетровської регіональної комісії з питань ТЕБ і НС від 01.07.2020р. № 39 щодо дотримання протиепідемічних заходів, з метою запобігання поширенню на території м.Тернівки коронавірусної хвороби COVID-19, міська комісія з питань ТЕБ та НС вирішила на період карантину:

оптимізувати графік роботи деяких міських установ та організацій: у відділі (центрі) надання адміністративних послуг, органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування робота розпочинається о 08 годині; Управління соціального захисту населення та Тернівський сектор Пенсійного фонду розпочинає роботу о 10 годині;

обмежити час роботи міських закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22 .00 год.;

посилити контроль за дотриманням населенням протиепідемічних заходів на період карантину (забороняється перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнених засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, дотримання соціальної дистанції).

 

Повний перелік обмежень на період карантину, визначених Кабінетом Міністрів України, розміщено на офіційному сайті https://www.kmu.gov.ua/.

 

 

 

Комісія з питань ТЕБ та НС м.Тернівки

 2020-07-03
АМУ звернулася до керівників держави щодо виділення коштів на подолання наслідків негоди в Україні

Негода в Україні, внаслідок випадання рясних тривалих опадів,  спричинила руйнівні повені, зсуви. Ситуація критична – зруйновані дороги, окремі території практично ізольовані, прорвані дамби та пошкоджені мости, затоплені сільськогосподарські угіддя, приватні будинки та майно, на жаль, стихія забрала і життя людей.

Місцеве самоврядування опинилося перед викликами щодо ліквідації наслідків повені, відновлення інфраструктури та забезпечення необхідної допомоги громадянам, які постраждали від стихійного лиха.

Цьогорічну повінь за руйнівними наслідками порівнюють з повінню, що сталася в Західній Україні 2008 року.  Але,  за оцінками експертів, повінь 2020 року спричинила значно більші руйнування та підтоплення. Тоді, у 2008 році на подолання наслідків стихійного лиха було виділено близько 5,8 млрд грн.

Уряд вже оперативно виділив з державного резервного фонду 672 млн грн областям та державним агентствам водних і лісових ресурсів на відбудову захисних споруд на постраждалих територіях. Проте цих коштів вистачить лише на забезпечення першочергових потреб людей та оперативне відновлення інженерних споруд.

Асоціація міст України не може залишатися осторонь таких проблем і звернулася до Президента, Парламенту та Уряду з проханням терміново вжити заходів для виділення з Державного бюджету України додатково 10 млрд грн. Ці кошти потрібні для забезпечення в повному обсязі відновлення зруйнованого житла людей, інфраструктури громад, доріг тощо. Таке рішення сприятиме відновленню повноцінної життєдіяльності територій.

Також АМУ пропонує спрямувати територіям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, коштів субвенції на соціально-економічний розвиток в 2020 році в сумі 1,7 млрд грн. Асоцація  закликає керівників депутатських фракцій та груп Верховної Ради України підтримати таку пропозицію.

Звернення АМУ до Президента, Парламенту та Уряду

Звернення АМУ до керівників депутатських фракцій та груп Верховної Ради України

 2020-07-01
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ СУДОВОЇ ОХОРОНИ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЄ НА СЛУЖБУ

ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ СУДОВОЇ ОХОРОНИ

У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

ЗАПРОШУЄ НА СЛУЖБУ

молодих та енергійних людей, які бажають приєднатися до команди професіоналів для здійснення охорони та підтримання громадського порядку у судах, забезпечення особистої безпеки суддів.

 

Призначення на посади співробітників Служби відбувається виключно за умовами проведення конкурсу.

Бажаючі взяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів, а саме:

громадянство України;

вік від 18  років;

фізична підготовленість;

відсутність непогашеної судимості;

повна середня освіта (для посад молодшого начальницького складу), вища (для посад

середнього начальницького складу);

Для участі у конкурсі кандидатам необхідно подати документи до відділу по роботі з персоналом ТУ ССО у Дніпропетровській області за адресою: м. Дніпро ж/м Придніпровський, вул.Космонавта Волкова 6-Б, або за номером тел.0977315496  та на електронну адресу: kadryssodnepr@ukr.net

Додаткову інформацію по умовам проведення конкурсу можна дивитись на сайті територіального управління Державної судової адміністрації (https://dp.court.gov.ua/tu04/inform/40)  у вкладці «ІНШЕ              ВАКАНСІЇ », або отримати за телефоном +380977315496 щодня з 08.00 до 18.00 год., окрім вихідних,.

Добір кандидатів на службу здійснюється з наступних етапів:

Перевірка рівня фізичної підготовки

Вирішення ситуаційних завдань (для керівних посад)

Співбесіда

У свою чергу держава гарантує

Стабільне та гідне матеріальне забезпечення, повне медичне забезпечення, речове забезпечення, професійне навчання, кар’єрний ріст, повний соціальний пакет, щорічна матеріальна допомога на оздоровлення, щорічна допомога на вирішення соціально побутових

проблем, щорічна відпустка від 30 діб (через п’ять років служби, добавляється одна доба щороку, але не більше 45 діб) 

 

Контактні дані ТУ ССО у Дніпропетровській області

Тел. 0977315496

e-mail kadryssodnepr@ukr.net

e-mail для подачі документів на конкурс:

dp@sso.court.ua2020-07-01
Про продовження карантину

 

 

На виконання Доручення Прем’єр-міністра України від 23.06.2020 р. № 26175/0/1-20, протоколу позачергового засідання Дніпропетровської регіональної комісії з питань ТЕБ і НС від 26.06.2020р.  38 щодо дотримання протиепідемічних заходів, з метою запобігання поширенню на території м.Тернівки коронавірусної хвороби COVID-19, міська комісія з питань ТЕБ та НС вирішила на період карантину:

  • обмежити час роботи міських закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22 .00 год.;

  • проводити регулярні моніторингові перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину (дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті тощо);

  • опрацювати питання оптимізації графіку руху транспортних засобів на міських автобусних маршрутах з метою зменшення навантаження на маршрутний транспорт  у пікові години;

  • посилити заходи ( у тому числі із застосуванням електронного сервісу «Дій вдома») щодо  контролю стосовно нагляду за особами, які спілкувались з хворим, організації екстреної профілактики серед осіб, що імовірно могли бути інфіковані, організації поточної та заключної дезінфекції в епідемічних осередках, санітарно-просвітницької роботи з населенням.

 

 Комісія з питань ТЕБ та НС м.Тернівки