Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2017-12-12
Павлоградське об’єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області в рамках проведення Всеукраїнського тижня права: Права осіб, що звертаються до органів Пенсійного фонду України

Одним із основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України на 2017 рік визначено удосконалення системи функціонування та надання послуг, підвищення прозорості діяльності Пенсійного фонду України. Органи Пенсійного фонду України, починаючи з 2015 року, впроваджують єдині стандарти обслуговування громадян, забезпечують доступність при наданні послуг, впроваджують нові технології, в тому числі на віддалених робочих місцях в об’єднаних територіальних громадах, реалізують завдання забезпечення дотримання прав осіб, що звертаються до органів Пенсійного фонду.

            Під час здійснення прийому та обслуговування особи користуються правами, передбаченими законами України „Про звернення громадян”, „Про захист персональних даних”, „Про доступ до публічної інформації”, законодавством про пенсійне забезпечення, законодавчими та іншими нормативно-правовими актами, що регулюють відповідні відносини.

            Особи, що звертаються до органів Пенсійного фонду, мають право:

            звертатися до органів Пенсійного фонду особисто або через представника, повноваження якого оформлено у встановленому законом порядку;

            одержати відповідь про результати розгляду звернення в обраний ними спосіб (усно, в письмовій та/або електронній формі);

            ознайомлюватись з матеріалами пенсійної справи, отримувати виписку з розпорядження про призначення (перерахунок) пенсії, про періоди страхового стажу та заробітної плати, яка врахована при розрахунку пенсії, копії документів, які знаходяться в пенсійній справі;

            безоплатно отримувати інформацію про особу, що обробляється Пенсійним фондом;

            отримувати консультації та роз’яснення щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, у тому числі щодо прав та обов’язків платника єдиного внеску та застрахованої особи;

            інші права, визначені чинним законодавством.2017-12-12
Фотовиставка до 100-річчя Української народної Республіки

12 грудня у приміщенні виконкому Тернівської міської ради була розміщена фотовиставка до 100-річчя проголошення Української народної Республіки, в яку увійшли архівні документи та фотоматеріали.2017-12-08
Про скликання позачергової двадцять дев’ятої сесії Тернівської міської ради сьомого скликання

Відповідно до ч.4,5,10 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» позачергова двадцять дев’ята сесія міської ради відбудеться 14.12.2017 року о 09-00 годині в залі засідань Тернівської міської ради.

 

На розгляд міської ради винесено питання:

 

1. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Тернівка на 2018 рік.

2. Про міський бюджет на 2018 рік.

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 року № 252-17/VІІ «Про міський бюджет на 2017 рік».

4. Про внесення змін до додатку рішення Тернівської міської ради від 27.03.2015 р. №963-58/VI «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин, використання та охорони земель у місті Тернівка на 2015-2020 роки».

5. Про заслуховування звіту про здійснення державної регуляторної політики.

6. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

7. Про роботу постійних комісій та про виконання рішень міської ради.

8. Про затвердження плану роботи міської ради на 1 півріччя 2018 року.

9. Питання земельних відносин.

10. Інші питання.

 

На сесію запрошуються депутати міської ради, депутати обласної ради, заступники міського голови, керівники відділів і служб виконавчого комітету, підприємств, установ і організацій міста, керівники контролюючих і правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                В.В. ТАРЕЛКІН2017-12-08
У тернівці відзначили День місцевого самоврядування

7 грудня у центрі дозвілля Шахтар відбулась урочиста програма присвячена Дню місцевого самоврядування. На заході були присутні міський голова Тарелкін В.В.  та Снігур В.Г.  помічник народного депутата України А.В. Мартовицького.

    Міський голова Віталій Тарелкін привітав всіх присутніх зі святом: «Вам випала висока довіра жителів територіальних громад представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати рівень їх життя. Сьогодні місцеве самоврядування є вагомою складовою народовладдя, дійовим інструментом вирішення як місцевих, так і загальнодержавних завдань. З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальної громади, в ім’я розквіту рідного міста»

  За сумлінну працю в органах місцевого самоврядування та професійне виконання посадових обов’язків Віталій Тарелкін нагородив кращих працівників подяками міського голови.

  Також всіх присутніх привітав зі святом Снігур В.Г.  – помічник народного депутата України А.В. Мартовицького. Василій Снігур звернувся до всіх присутніх: «Вітаю Вас з професійним святом  Днем місцевого самоврядування! Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. Бажаю усім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам міської ради міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку».

  Кращі працівники місцевого самоврядування отримали від народного депутата України подяки та грошові премії.2017-12-07
Відкриття Меморіальної дошки

 6 грудня відбулось урочисте відкриття Меморіальної дошки присвяченої випускникам гірничого ліцею, які загинули захищаючи суверенітет та цілісність території України, а саме:

Близнюк Олександр Павлович                    випуск 2009 року

Жеребцов Володимир Володимирович    випуск  1996 року

Подорожній Сергій Володимирович         випуск 1998 року

Савєнков Олександр Володимирович       випуск 2006 року

Ямщіков Юрій Олександрович                   випуск 2011 року

Меморіальна дошка розташована у холі Тернівського професійного гірничого ліцею.

На урочистому заході були присутні міський голова В.В. Тарелкін, директор Тернівського професійного гірничого ліцею О.Ф. Сайфієв та рідні загиблих учасників АТО.

  Міський голова Віталій Тарелкін висловив свої співчуття рідним загиблих учасників АТО та подякував їм за синів, братів і чоловіків, які захищали кордони нашої держави. Які поклали своє життя захищаючи суверенітет та цілісність України, і назавжди залишаться в наших серцях героями.

  Директор  Тернівського професійного гірничого ліцею О.Ф. Сайфієв також приєднався до слів міського голови. Після чого відбулось урочисте відкриття Меморіальної дошки та покладання квітів.