Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2021-01-06 08:27:25

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м. Тернівка»

Оголошення про проведення конкурсу

на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м. Тернівка» Тернівської міської ради Дніпропетровської області

           З метою забезпечення об’єктивності та прозорості в питаннях призначення на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру, на виконання п.45 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 №545, рішення Тернівської міської ради  Дніпропетровської області від 23.11.2018 р., №634-40/VII «Про затвердження Положень про проведення конкурсу на посаду директора і посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м. Тернівка» Тернівської міської ради Дніпропетровської області» (далі- Порядок)  Тернівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м. Тернівка» Тернівської міської ради Дніпропетровської області 1 штатну одиницю: директор.

Найменування: комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр м. Тернівка» Тернівської міської ради Дніпропетровської області (далі – ІРЦ ).

Місце знаходження установи: вул. Лермонтова, 14а, м. Тернівка, Дніпропетровська область.

Основні напрямки діяльності: забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у  закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти , які забезпечують здобуття  загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі - комплексна оцінка), надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Найменування посади:

Директор.

Умови оплати праці у 2020 році:

посадовий оклад у – 6315,10 грн:

надбавка за вислугу років  - від 10 до 30 відсотків посадового окладу;

надбавка за престижність – від 5 до 20 відсотків посадового окладу;

доплата за напруженість – 25 відсотків посадового окладу;

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади:

вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Дефектологія", "Психологія" та стаж роботи не менше п'яти років за фахом.

Перелік документів,  які необхідно подати  для участі у конкурсі,  та строк їх подання:

копія паспорта громадянина України;

письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копію трудової книжки;

копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі  20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата прийняття документів  - з 06 січня 2021 року по  25 січня 2021 року. 

По закінченню 20 денного терміну документи для участі у конкурсі не приймаються і не розглядаються. В разі, якщо останній день прийняття документів припадає на неробочий день, останнім днем подачі документів вважається перший за ним робочий день.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: вул. Маркова 9, м.Тернівка, Дніпропетровська область, 51500

Адреса електронної пошти для довідок: tergorono2016@gmail.com, Старкова Вікторія Вікторівна.

Місце, дата етапів проведення конкурсу:

Приміщення Тернівської міської ради за адресою: м. Тернівка, вул. Пушкіна 5а.

Засідання конкурсної комісії за участю претендентів відбудеться 26 січня 2021 року о 9:30.

Конкурсний відбір (складання кваліфікаційного іспиту  та проведення співбесіди з претендентами, визначення переможця конкурсу) 26 січня 2021 року о 13.30.

        Детально з Положенням про проведення конкурсу  на заміщення вакантної посади директора інклюзивно-ресурсного центру можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Тернівської міської ради.