Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2020-11-11 09:46:42

КРИЗОВИЙ ЦЕНТР ДЛЯ МАМ З ДІТЬМИ У СКРУТНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

МІСТО ДОБРА

КРИЗОВИЙ ЦЕНТР ДЛЯ МАМ З ДІТЬМИ У СКРУТНИХ

ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

 

З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною - організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»:

Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Річна, 10;

Контакти: 0 800 503 231 безкоштовний з усіх номерів по Україні;

+38 (099) 2000 103 офіс БФ «Я майбутнє України»;

050 243 69 71 керівник Марта Левченко;

Електронна адреса: cityofgoodness@gmail.com

Офіційний сайт: https://misto-dobra.com.ua

У приміщення Кризового центру облаштовано 27 житлових кімнат для цілодобового перебування осіб, які забезпечуються всіма необхідними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Разом з тим, умови перебування адаптовані для осіб з інвалідністю.

Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра» - це не тільки тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.

Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштуватись.

Програма розвитку є індивідуальною і базується виключно на бажанні та потенціалі самої жінки.

Мешканцям Кризового центру «Місто Добра» можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадяни інших країн, які потребують допомоги на території України.

Для зарахування до Кризового центру необхідні:

попереднє узгодження із центром по телефону чи електронній пошті;

            флюорографія;

            аналіз на Torch-інфекції.