Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2020-08-28 15:19:58

Розповсюджена народним депутатом України Романом Каптєловим інформація не відповідає дійсності.

Зверніть увагу! Розповсюджена народним депутатом України Романом Каптєловим інформація не відповідає дійсності.

Народний депутат України Роман Каптєлов 25 вересня 2020 року у соціальних мережах розмістив відеоролик «Як недалекоглядність Тарелкіна приносить збитки Тернівки». У відеоролику мова йде про те, що Проект реконструкції спортивного майданчика біля школи №5 для фінансування за рахунок субвенції подала саме міська влада. І начебто інших проектів виконком не запропонував.

Виконавчий комітет міської ради наводить спростування інформації:

В місті розроблена та діє Програма соціально –економічного та культурного розвитку міста на 2020 рік, яку було затверджено рішенням Тернівської міської ради  24 грудня 2019 року. Дане рішення розміщено на «Інформаційно – ресурсному центрі м. Тернівка»http://so.tern.gov.ua/ua/treezas_so/pg/241219254427020_d1/#headerid

Програма містить проєкти для реалізації, які були надані підприємствами, установами і організаціями міста усіх форм власності. Усього до програми включено 26 проєктів різних сфер напрямку, в тому числі і проєкт «Реконструкція спортивного майданчика з улаштуванням гумового покриття КЗ «Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Тернівської міської ради Дніпропетровської області». Завдяки далекоглядності міської влади всі проєкти готові для реалізації при відповідному фінансуванні. Тобто ствердження Романа Каптєлова про те, що у місті не має розроблених проєктів, крім проєкту реконструкції спортивного майданчика школи №5 не відповідають дійсності.

У відеоролику народний депутат стверджує, що саме місцева влада визначає на який саме проєкт  будуть спрямовані кошти державної субвенції. «І хоча фонд називається «депутатським» саме влада Тернівки визначає на що його витратити», - каже Роман Каптєлов. Але це ствердження не має під собою ні яких підстав. Адже згідно Порядку  надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально –економічного розвитку окремих територій проєкти для розподілу субвенцій надають виключно народні депутати України, обласні держадміністрації та Київська міська держадміністрація, а не органи місцевого самоврядування (п.6 Постанови КМУ від 19 лютого 2020 р. № 160).

Також слід зазначити, що ніяких звернень до виконавчого комітету з приводу надання пропозицій проєктів готових до реалізації з метою подальшого надання цих проєктів на розгляд Мінрегіону від народного депутата України не надходило. Звинувачення з боку народного депутата України Романа Каптєлова не мають ніяких підстав.