Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2020-08-20 13:58:20

Увага! Термінове повідомлення!

 

 

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській  області на виконання доручення голови Державної служби України з питань праці (Держпраці) від 11.08.2020 № 302/1/3.3-20 повідомляє, що в вересні 2020 року буде розпочато інспекційну компанію з питань виявлення неоформлених трудових відносин.

Якщо виникають запитання з приводу належного оформлення трудових відносин – звертайтесь до відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області (надалі - відділ). У відповідності до вимог «Положення про Державну службу України з питань праці», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 р. № 96, фахівці відділу надають безкоштовні консультації та роз’яснення з питань належного оформлення трудових відносин, питань оплаті праці, додержання вимог законодавства при звільненні тощо. Звернутись до відділу мають можливість не тільки роботодавці та наймані працівники, а також особи, що працюють за договорами цивільно-правового характеру та взагалі без оформлення трудових відносин. Прийом громадян здійснюється щопонеділка з 10.00 до 16.00 години за  адресою: м. Павлоград, вул. Соборна, 76, каб. 18, консультації надаються також за телефоном 050-987-21-84.

 

Відділ з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні ГУ Держпраці у Дніпропетровській області