Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2020-04-29 09:22:29

І в котре про благоустрій!!!

 

    Рішенням Тернівської міської ради від 30.03.2016 р. № 114-7/VII, затверджено Правила благоустрою в місті Тернівка. Ці Правила містять загальнообов’язкові на території міста норми, за порушення яких наступає відповідальність, згідно ст. 42 та ст. 19 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»; ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

 

До уваги мешканців приватного сектору: В першу чергу, мешканці приватного сектору зобов’язані утримувати територію навколо свого будинку у належному стані. Наявність біля двору будматеріалів, піску, гравію чи дров тощо,  вважається порушенням правил благоустрою. На постійній основі, на території міста проводяться обстеження вулиць, провулків та інших громадських місць з ціллю встановлення фактів порушення правил благоустрою міста. У таких випадках комісія не одразу складає протокол про адміністративне порушення, а обмежується лише попередженням (приписом). Після цього, упродовж вказаного у приписі терміну, громадянин має привести прилеглу територію у відповідність до санітарних норм. Якщо ж цього не буде зроблено – складається протокол про адміністративне правопорушення і передається на розгляд до адмінкомісії при виконавчому комітеті Тернівської міської  ради.

 

Правила для мешканців багатоповерхівок: Мешканцям багатоквартирних будинків на прибудинковій території забороняється утворювати звалища сміття. Збір і вивезення твердих побутових відходів і нечистот здійснюється відповідно до санітарно-гігієнічних вимог, згідно графіку.

 

Що треба пам’ятати керівникам організацій: Керівники підприємств, організацій, установ всіх форма власності, медичних та навчальних закладів, фізичні особи, приватні підприємці, власники споруд торгівельно-побутового призначення, підприємств громадського харчування, які розташовані та території міста, зобов’язані: підтримувати чистоту і порядок на вулицях міста та земельних ділянках, наданих їм у користування або власність, а також на закріплених територіях; заключати договори з комунальною службою міста на вивіз твердих побутових відходів із своїх територій і приміщень; проводити систематичне та якісне прибирання закріплених територій, а саме від сміття та снігу, наносів після зимового періоду, стихійних лих та восени, доглядати зелені насадження, косити газони, утримувати та прибирати зупинки  транспорту; біля кожної споруди торгівельно-побутового призначення та підприємств громадського харчування встановити урни для збору сміття біля виходів з приміщень, які повинні утримуватись справними, бути очищеними щоденно.

 

Правила не тільки спрямовують зусилля всіх мешканців міста  на створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, а й регулюють права та обов’язки учасників правовідносин у галузі благоустрою.

 

 

Управління  житлово-комунального  господарства та

                                                       капітального будівництва  Тернівської міської ради