Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2020-01-09 14:51:52

До уваги пільговиків!

 

             Звертаємо Вашу увагу,  що з 1 січня 2020 року пільгові категорії мають право у будь-який час подати заяву до управління  соціального захисту населення про перехід на готівкову грошову форму виплати пільг на житлово-комунальні послуги. Такі зміни внесені Урядом від 27 грудня 2019 року.

Управління запрошує всіх пільговиків, які бажають отримувати пільги в готівковій формі для подання особисто заяви на виплату пільг у грошовій готівковій формі (із зазначенням реквізитів поточного рахунку відкритого в установі уповноваженого банку).  Пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви.

При собі мати:

- оригінали документів, що посвідчують особу пільговика та членів сім’ї, які мають право на  пільги (паспорт, ідентифікаційний номер, свідоцтво про народження тощо);

- довідку про реквізити рахунку відкритого в уповноваженому банку;

- особові рахунки в житлово-комунальних організаціях.

Також попереджаємо, що  у разі отримання Управлінням інформації про наявність простроченої понад 2 місяці (станом на 1 жовтня та 1 травня) заборгованості з оплати послуг (внесків/платежів), сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з наступного опалювального (неопалювального) сезону буде здійснюватися у грошовій безготівковій формі.

Заяви на отримання пільг в готівковій формі приймаються за адресою: м.Тернівка вул. Лермонтова, 13а, каб. 2 .

 

Управління соціального захисту населення

                                                                                  Тернівської  міської ради