Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2019-11-11 16:33:25

Шановні підприємці!

 

 

В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Дніпропетровській області на 2019-2020 роки, відбудеться Форум ділових жінок: «Історія жіночого успіху: від ідеї до бізнесу».

Головна мета форуму – стимулювання розвитку жіночого підприємництва в області, розкриття нових можливостей та ресурсів для розвитку жіночого бізнесу, презентація успішних підприємств, керівниками яких є жінки. На форумі буде створена виставкова зона, на якій можуть презентувати продукцію підприємства, керівниками яких є жінки міста.

Захід відбудеться 27 листопада 2019 року з 10:00 до 16:00 в приміщенні облдержадміністрації за адресою: м. Дніпро, просп. О.Поля, 1, I поверх, кругла зала.

У разі зацікавленості Вам необхідно до 12 листопада 2019 року звернутися до відділу прогнозування, розвитку споживчого ринку, земельних відносин та управління комунальним майном виконавчого комітету Тернівської міської ради за адресою: м.Тернівка, вул. Пушкіна, 5а, каб. 11 або надіслати в електронному вигляді за ел. адресою: ekonom_tmr@ukr.net