Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2019-11-07 14:34:10

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ, ЯКІ МАЮТЬ ПІЛЬГИ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ !

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ, ЯКІ МАЮТЬ ПІЛЬГИ
НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ !

 

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

 Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.2017р. №2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

            Розраховані органами соціального захисту суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

            Пільговикам, які подали заяву до управління соціального захисту населення на отримання пільг готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений в заяві спосіб (банк або пошта).

            У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується її надавачами в повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

 У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

            Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільг за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутись до Управління   соціального захисту населення Тернівської міської ради за адресою : м. Тернівка, вул. Лермонтова, 13а, каб. 4. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.