Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2019-10-31 08:39:03

Добро повернеться сторицею!!!

 

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента від 13 квітня 1999 року № 374/99, відзначається День працівника соціальної сфери.

Соціальна робота – це не просто професія, це справжнє мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми, а день працівника соціальної сфери – це професійне свято, яке по праву належить тим, хто обрав для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист тих, хто найбільше цього потребує,  виконання благородної суспільної місії – служіння людям.

Лише люди з великим серцем та щирою душею обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну професію. Ця робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян.

Кажуть - добро повертається до людини сторицею. Про це, як ніхто знають працівники соціальної сфери, які дарують людям надію на краще. Для соціальних працівників слова Івана Франка «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим», стали  сенсом життя.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, соціальний робітник робить вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства, реалізує соціальну політику держави.

Завдяки цій благородній праці мільйони українцівпочувають себе соціально захищенимита своєчасно і в повному обсязі отримують виплати.

Соціальний захист найбільш вразливих верств населення, в тому числі інвалідів внаслідок професійного захворювання та виробничого травматизму, є одним із пріоритетних завдань держави.

Основними напрямками діяльності Фонду є проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням, сприяння створенню умов для відновлення здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві, а також відшкодування матеріальної шкоди застрахованим і членам їх сімей. 

Нині в Тернівському міському відділенні Фонду знаходяться понад 4600 потерпілих під опікою, яких обслуговує 16 працівників.  Інвалідам праці надається широкий спектр медико-соціальних послуг, серед яких: забезпечення технічними засобами реабілітації, автомобілями, протезуванням, лікарськими засобами, здійснюються  виплати на медичний та інші види догляду, які держава фінансує на виконання статутних обов’язків Фонду соціального страхування, що в свою чергу є запорукою загальної соціальної стабільності в державі, забезпечення конституційних прав громадян.

У цей святковий день бажаю всім причетним до цього свята міцного здоров’я, щастя, наснаги на добрі справи та здійснення найсміливіших задумів. Миру та  добра вам і вашим родинам!

                                              

Начальник Тернівського міського

відділенняФССУ в Дніпропетровській області

                                                           Н.В. Жмуренко