Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2019-06-06 13:20:43

До уваги отримувачів субсидій ! ! !

 

За інформацією Департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської обласної адміністрації: субсидјанти, яка мали невикористані субсидії за жовтень 2018 — січень 2019 року, мали право скористатися ними до кінця опалювального сезону, тобто протягом лютого-квітня  2019 року. Тому борги, які виставили у червні таким домогосподарствам надавачі комунальних послуг, е не законними.

Якщо станом на травень в особистих кабінетах субсидіантів була  переплата, а у червні з'явився борг, це привід  для одержувачів  житлових субсидій вимагати у газовиків, тепловиків та інших надавачів комунальних послуг перерахунку.

Дізнатися       причину         походження   боргу можна  запросивши у  комунальників помісячну роздруківку з інформацією: яка соціальна норма, скільки газу, води, тепла, світла фактично спожито домогосподарством, скільки сплачено,  а скільки  зекономлено. На основі  цих даних можна визначити правомірність  виставлення заборгованості  та причин її виникнення.

Червневі платіжки за газ, електроенергію, воду та опалення у одержувачів  субсидії з мінусом можливі лише у трьох випадках:

*    По-перше, заборгованість  у червневій платіжці  могла з'явитися у тих людей, які за травень не сплатити рахунки за комунальні  послуги.

*    По-друге, сім’ї, які  споживають більше за надані їм соціальні  нормативи повинні доплатити за фактично спожиту послугу понад норму.

По-трете, якщо у субсидіанта до початку опалювального сезону (20182019рр.) була накопичена заборгованість  i не сплачена протягом зими. Така заборгованість субсидією не покривається i повинна сплачуватися субсидіантом самостійно.