Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2018-11-01 10:17:04

Соціальний захист населення – одне з пріоритетних завдань держави.

У першу неділю листопада  Україна святкує професійне свято – День працівника соціальної сфери. В цей день ми вітаємо людей, від яких сама професія передбачає високі особисті якості: щире серце, відкриту душу, людяність, небайдужість та витримку, які обрали для себе важливу та відповідальну роботу -  щоденно надавати допомогу тим хто потребує соціальної  підтримки. Головною особливістю професії робітників соціальної сфери є з  розумінням відноситись до   кожної людини і знаходити свій підхід.

Соціальний захист найбільш вразливих верств населення, в тому числі інвалідів внаслідок професійного захворювання та виробничого травматизму, є одним із пріоритетних завдань держави.

Основними напрямками діяльності Фонду є проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням, сприяння створенню умов для відновлення здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві, а також відшкодування матеріальної шкоди застрахованим і членам їх сімей.  

На сьогодні стабільну роботу Тернівського міського відділення Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області кропіткою працею, здобутим досвідом  і високим професіоналізмом, забезпечує колектив з 17 працівників - енергійних, сумлінних, розуміючих складність покладеного державою завдання, від грамотного вирішення, та бездоганного виконання якого залежить якість життя і рівень захисту інтересів людей праці, їх впевненість в завтрашньому дні.

Так, своєчасно та в повному обсязі потерпілим та членам сімей загиблих на виробництві перераховуються страхові виплати. Нині понад 4500 потерпілих знаходяться під опікою Фонду.  Інвалідам праці надається широкий спектр медико-соціальних послуг, серед яких: забезпечення технічними засобами реабілітації, автомобілями, протезуванням, лікарськими засобами, здійснюються  виплати на медичний та інші види догляду, які держава фінансує на виконання статутних обов’язків Фонду соціального страхування, що в свою чергу є запорукою загальної соціальної стабільності в державі, забезпечення конституційних прав громадян.

Велика увага приділяється санаторно-курортному лікуванню потерпілих на виробництві та  медико-соціальній  реабілітації в санаторно-курортних закладах України.

Щоденно працівникам відділення доводиться спілкуватися з потерпілими, вирішуючи те чи інше питання,  з терпінням вислуховувати кожного, надавати пораду, підтримувати добрим словом, опікуватися їх проблемами та турботами.

З нагоди святкування Дня соціального працівника,  колектив Тернівського міського відділення Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області вітає всіх причетних до цього свята та бажає щедрої долі, натхнення та успіхів, міцного здоров’я, добра, щастя та злагоди в кожній родині

Начальник Тернівського міського відділення

ФССУ в Дніпропетровській області                                  Н.В. Жмуренко