Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2018-02-02 13:11:15

Благодійників та волонтерів запрошують взяти участь у національному конкурсі

До 15 лютого 2018 року триває прийом заявок на участь у національному конкурсі «Благодійна Україна-2017». Мета конкурсу - сприяти розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Усім бажаючим слід подати заявку, форму якої можна скачати тут. Додати сканкопії фотографій, публікацій, відгуків, рекомендацій, які розповідають про діяльність благодійника чи проект. За достовірність наданої інформації автори несуть персональну відповідальність.
 
              Експертна рада оцінюватиме обсяг наданої підтримки, суспільне значення вирішення проблеми, зміни, які відбулися внаслідок допомоги, інноваційність форм, методів і технологій, креативність організаційних рішень. 

              Переможців і лауреатів визначатимуть у кількох номінаціях: у 15-ти – колективних, трьох – індивідуальних та чотирьох – спеціальних. 

              Унікальною нагородою стане «Ангел добра» – керамічна статуетка янгола, оздоблена українським орнаментом та інкрустована бурштином. 

              Результати оголосять на підсумковій прес-конференції. Переможців нагородять урочисто на столичній сцені навесні 2018 року, вони отримають дипломи й призи.

            Додаткова інформація – на сайті www.blagoukraine.org
  або а тел.:(067) 1640411,  

(063) 484935. Запитання можна надсилати і на електронну скриньку                  

konkurs.blago@gmail.com.