Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2018-01-03 13:11:33

Програма надання бізнес-грантів на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу

 

 

Данська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development /DFID)  розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, що постраждали від конфлікту в Україні, які потребують допомоги для початку нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу.

 

Головна ціль програми: надання можливостей для відновлення/стабілізації джерела коштів для існування та досягнення довгострокових рішень для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, шляхом надання благодійної допомоги на початок нового та відновлення або розширення існуючого власного мікробізнесу.

 

Учасники програми: ВПО з районів з нестабільною політичною і військовою ситуацією, що зареєстровані та проживають на території Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей, а також жителі Донецької та Луганської областей, які постраждали від конфлікту в Україні.

 

Програма передбачає надання 600 бізнес-грантів у розмірі від 300 до 1000 доларів США, в залежності від індивідуальних потреб, на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу (гроші будуть спрямовані на банківський рахунок особи в українській валюті за курсом, актуальним на дату перерахування). Бізнес-гранти будуть надані учасникам проекту за умови успішного захисту власної бізнес-ідеї.

 

Критерії відбору учасників програми:

1) Життєздатність та реалістичність бізнес ідеї, розуміння заявником схеми її реалізації.

2) Наявність досвіду ведення бізнесу у заявника.

3) Актуальність і збалансованість бюджету бізнес-ідеї.

4) Особлива перевага буде надаватися заявникам, сім'ї яких мають соціальну або фінансову вразливість.

 

Подати заявку можна за посиланням: http://94.153.148.14:8080/title/micro

 

Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в програмі. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в програмі. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська Рада у справах Біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

 

 

Телефони для довідок:

050 367 90 95 Олена

050 610 11 21 Геннадій

073 470 29 07 Антон