Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2017-06-20 11:02:31

З опівночі 11 червня 2017 року всі громадяни України, які мають біометричний паспорт, зможуть відвідувати без віз 30 країн Європи.

Безвізовий режим між Україною і Європейським Союзом уночі проти неділі, 11 червня, офіційно вступає в силу.

Так, усі громадяни України за наявності біометричного паспорта можуть відвідувати 30 країн Європи без віз і перебувати там до 90 днів протягом 180 днів. Це всі країни-члени ЄС, окрім Великої Британії та Ірландії, а також Швейцарія, Ліхтенштейн, Ісландія і Норвегія.

Першими запускають безвіз для України Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва, Румунія, Болгарія, Греція і Кіпр. Уже з опівночі (за київським часом) українці зможуть їздити в ці держави без віз.

Через годину скасує візи велика частина європейських країн: Австрія, Бельгія, Данія, Іспанія, Італія, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Словаччина, Словенія, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія і Швеція.

 

Останньою країною на європейському континенті, яка запускає безвіз з Україною, стане Португалія - ​​о другій годині ночі.

 

О третій годині аналогічний крок зробить Ісландія, яка не входить до складу ЄС, але є державою-членом шенгену.

 

Останньою країною, яка 11 червня надасть Україні безвіз, стане Гренландія, яка не є членом ні ЄС, ні шенгену. Проте цей острів є автономною частиною Данії, а тому й скасує візи.

 

Україна отримала безвіз зі Швейцарією

 

Нагадаємо, президент Петро Порошенко під час урочистих заходів з нагоди введення безвізу з ЄС заявив, що у безвізу є початок, а кінця - не буде.