Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2016-11-29 11:30:33

Оголошення про конкурс на посаду директора комунального закладу «Централізована бібліотечна система» та «Тернівський міський центр культури та дозвілля».

Відділ культури Тернівської міської ради оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Централізована бібліотечна система» та «Тернівський міський центр культури та дозвілля».

Вимоги до кандидата: громадянство України, повна вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

- заяву про участь у конкурсі  із наданням письмової згоди на збір та обробку персональних даних;

 - автобіографію (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості);

- копії документів про вищу освіту;

- копію паспорта;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Перелік документів, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Термін подання документів та формування конкурсної комісії здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Дата початку приймання документів з 01грудня 2016 року;

Зазначені документи подаються за адресою: м. Тернівка, вул. Лермонтова, 11

Довідки за телефонами: (05636) 7-54 28