Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2015-09-10 10:36:26

Вибори 2015

 

 ВІДОМОСТІ

про місцезнаходження територіальних виборчих комісій

м. Тернівка Дніпропетровська обл.

Код територіальної виборчої комісії

Виборча комісія Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, міської, районної у місті, сільської, селищної виборчої комісії

Поштова адреса та місцезнаходження виборчої комісії

Контактні телефони виборчої комісії
(із зазначенням коду міжміського зв’язку)

04397

Тернівська міська виборча комісія

вул. Дніпровська буд.9

0 (5636) 7-53-24

 

Дніпропетровської області

м. Тернівка

 

 

 

Дніпропетровська обл., 51500

 

 

Графік роботи: 9.00-16.00

 

 

 

МІСЦЕВІ ВИБОРИ -2015 р.

            Менше ніж за місяць, 25 жовтня 2015 року, в місті Тернівка відбудуться чергові місцеві вибори.

            На цих виборах мешканці міста Тернівка будуть обирати: 1) депутата Дніпропетровської обласної ради, 2) міського голову, 3) депутатів Тернівської міської ради.

            Щодо виборів депутатів обласної і міської рад, то вони відбуватимуться за пропорційною виборчою системою за виборчими списками місцевих організацій партій. При цьому, кандидатами в депутати до цих рад будуть висунуті як члени відповідних партій, так і безпартійні особи, яких висунуть місцеві організації партій.

            Законом України “Про місцеві вибори” № 595-VIII від 14 липня 2015 року не передбачено самовисування кандидатів у депутати в зазначені ради, тому на висування  кандидатів у депутати мають право лише політичні сили регіону.

            Право на розподіл депутатських мандатів у радах матимуть партії, які отримують 5% і більше голосів виборців під час голосування.

            З прийняттям нового Закону для виборців процедура обрання депутатів у місцеву раду спрощується: замість двох бюлетенів буде один, у якому виборець ставить лише одну позначку - одночасно за політичну партію і за кандидата, висунутого на виборчому окрузі. У бюлетені для голосування зазначається порядковий номер,  будуть вказані назви всіх місцевих організацій партій, які зареєструються для участі у виборах. Поряд з назвою партії буде вказано прізвище, ім' я, по батькові лідера політичної сили в регіоні, а також кандидата в депутати від партії, який балотується у цьому окрузі.

            Отже, фактично виборець віддає свій голос за ту чи іншу “трійцю”: кандидат - партія - лідер списку, обираючи між різними кандидатами.

            Щодо виборів міського голови у місті Тернівка, то наше місто належить до міст, кількість виборців у яких є меншою ніж 90 тисяч. У таких містах вибори міського голови відбуватимуться за мажоритарною виборчою системою відносної більшості в єдиному одномандатному виборчому окрузі, до якого входить територія міста.

            Висування осіб на посаду міського голови буде здійснюватися як партіями, так і шляхом самовисування.

            Перемогу отримає кандидат на посаду міського голови, який набере відносну більшість голосів в єдиному одномандатному виборчому окрузі.

            У виборчому бюлетені для голосування в єдиному одномандатному виборчому окрузі зазначаються порядкові номери, під якими в алфавітному порядку включені до бюлетеня зареєстровані у цьому виборчому окрузі кандидати, їх прізвища, власні імена та по батькові, відомості про рік народження, освіту, партійність, посаду, основне місце роботи (заняття), місце проживання, а також субєкт висування кожного кандидата (у разі самовисування міститься позначка “самовисування”)

            Виборець у кожному з отриманих виборчих бюлетенів у порожньому квадратику напроти місцевої організації партії чи кандидата, за яких він має намір проголосувати, має поставити позначку «плюс» (+) або іншу, що засвідчує волевиявлення виборця.

            Виборець може голосувати лише за одну місцеву організацію партії у відповідному територіальному окрузі, одного кандидата в обласні депутати у відповідному одномандатному окрузі, за одного кандидата на посаду міського голови.

            Прийдіть на виборчі дільниці 25 жовтня, віддайте свої голоси, не залиштесь байдужими до свого майбутнього.

                                                                         Тернівська міська виборча комісія

 

 

 

 

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про місцеві вибори"

 

Постанова № 230 від 6 вересня 2015 року"Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів"

Постанова ЦВК №32 від 27.02.2017 року «Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів»