Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2015-02-27 12:56:35

Інформація щодо отримання земельних ділянок військовослужбовцями, які беруть участь в антитерористичних операціях ( учасниками АТО), членами сімей учасників АТО, у тому числі тих, які загинули під час вказаних подій.

 

Виконавчий комітет Тернавської міської ради інформує, що згідно  розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 08,09.2014 р. № Р-493/0/3-14 «Про виділення земельних ділянок на території Дніпропетровської області учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей», що військовослужбовці, які беруть участь в антитерористичних операціях ( учасники АТО), члени сімей учасників АТО, у тому числі тих, які загинули під час вказаних подій мають право на одержання земельних ділянок у власність в межах норм безоплатної приватизації, визначених законодавством.

 Вказаній категорії громадян необхідно звернутися  до виконавчого комітету Тернівської міської ради щодо надання земельної ділянки,  отримання допомоги при виборі місця розташування, підготовці клопотання (заяви) про надання дозволу на розроблення та затвердження землевпорядної документації  щодо виділення земельної ділянки  відповідно до статей 118,121,122 Земельного кодексу України.

При звернені учасникам АТО, членам сімей  учасників АТО, у тому числі тих, які загинули під час вказаних подій при собі мати: документи, що посвідчують особу та участь в антитерористичних операціях ( посвідчення, довідка, наказ тощо).

  

Консультацію із даного питання можна отримати за адресою: вул. Пушкіна,5 каб. №2.

 

Телефони для довідки:

(05636)- 7-31-98 - відділ прогнозування, розвитку споживчого ринку, земельних відносин та управління комунальним майном,

(0562)742-84-44 - приймальня Головного управління Держземагенства у Дніпропетровській обл..