Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2015-02-26 16:04:40

Соціальна підтримка учасникам АТО та їх сім’ям в м. Тернівка

       Поточна ситуація в Україні (проведення Антитерористичної операції (далі — АТО) зумовлює значне збільшення кількості сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, зниження їх життєвого рівня та погіршення морально-психологічного стану.

            Консультації та первинну правову допомогу мешканцям м. Тернівки, які постраждали підчас виконання військових обов’язків ( службових обов’язків) , та членів їх сімей, а також сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, в м. Тернівка можна отримати  в Управлінні соціального захисту населення в м.Тернівка ( понеділок - п'ятниця з 8-00 год  до 17-00 год та за тел. 7-10-95 ) ,в юридичному відділі виконкому ( понеділок – з 9-00 год до 16-00 год, тел 7-31-76 ), та у  головного  спеціаліста  зі звернень громадян  виконкому ( щоденно, з 8-00 год до 17-00 год , тел. 7-13-77 ).

27.03.2015 року  рішенням сесії Тернівської міської ради було затверджено « Міську  програму соціальної підтримки  учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015-2016 роки».
        Міська програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції   та членів їх сімей  - це комплекс заходів, що здійснюються на місцевому рівні з метою фінансової, соціальної, психологічної підтримки учасників АТО та членів їх сімей, сприяння вирішенню їх соціально-побутових проблем, надання матеріально-технічної допомоги підрозділам, які беруть участь в АТО.    

            Основними завданнями Програми є надання учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, у тому числі членам сімей загиблих учасників АТО, комплексних соціальних, медичних, психологічних та юридичних послуг