Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2014-10-23 16:59:13

№164 від 17.10.2014 "Про належну організацію умов для повідомлень про порушення вимог антикорупційного законодавства"

ТЕРНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 міського голови

виконавчого  комітету  Тернівської міської ради

 

 

     17.10.2014                                              м. Тернівка                               164

           

           

Про належну організацію умов

для повідомлень про порушення

вимог антикорупційного законодавства

 

 

 

           Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.20 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», доручення голови обласної державної адміністрації «Про впорядкування використання службових електронних адрес» та забезпечення умов для повідомлень про порушення вимог антикорупційного законодавства

 

      Вважаю за необхідне:

 

1. Відповідальними за належне реагування на повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства у виконавчому комітеті Тернівської міської ради визначити уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції – начальника юридичного відділу Немцеву І.В. та головного спеціаліста з кадрової роботи юридичного відділу Шафранську Л.М.

2. Організувати розгляд повідомлень, в тому числі анонімних, що надійшли на телефонну гарячу лінію «Суспільство проти корупції», на офіційний сайт Тернівської міської ради або на поштову скриньку koruptsiya_tern@ukr.net відповідно до вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

3. Гарячу телефонну лінію проводити щовівторка з 10:00 години до 12:00 за телефонами:

7-31-76, 7-58-72.  

4. Уповноваженим особам з питань запобігання і виявлення корупції забезпечити реагування на надходження повідомлень про порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» згідно цього закону.

5. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови виконавчого комітету Тернівської міської ради №115 від 27.06.2014 «Про належну організацію умов для повідомлень про порушення вимог антикорупційного законодавства»

6. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на начальника юридичного відділу Немцеву І.В. Контроль залишаю за собою.

 

 

 

Міський голова                                                                       В.В.ТАРЕЛКІН