Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2013-10-09 15:15:52

№265 від 09.10.2013 "Про стан виконання Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції»"

ТЕРНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

 

Р І Ш Е Н Н Я

09.10.2013                                                                                             №265

 

Про стан виконання Закону України

«Про засади запобігання та протидії корупції»

 

 

Керуючись  ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», рішення № 389 від 26.12.2012 «Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Тернівської міської ради» та на виконання розпорядження міського голови Тернівської міської ради від 17.01.2013 року № 13 «Про затвердження Плану заходів з питань протидії проявам корупції на 2013 рік», виконавчий комітет Тернівської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.                Інформацію про стан виконання Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» прийняти до уваги згідно додатку.

2.                Посадовим особам, на яких покладено обов’язки з організації роботи щодо запобігання проявам корупції у виконавчому комітеті Тернівської міської ради удосконалювати існуючі та працювати над створенням нових додаткових внутрішніх механізмів контролю, що приятимуть запобіганню та виявленню корупційних правопорушень.

3.                Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови - керуючу справами Цимбал Л.В.

 

 

 

 

 

 

           Міський голова                                                                      В.В.ТАРЕЛКІН