Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста
2011-12-06 17:43:56

Шановні мешканці міста Тернівка, які мешкають в приватному секторі!

 

 Органи місцевого самоврядування здійснюють контроль  за додержанням  законодавства про охорону навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини, що є невід'ємною умовою сталого економічного та соціального розвитку  України.

 

 

 Громадяни України зобов’язані берегти природу, охороняти, здійснювати діяльність з додержанням вимог екологічної  безпеки, не порушувати екологічні права і  законні інтереси інших суб'єктів.  Вносити штрафи за екологічні правопорушення, компенсувати шкоду, заподіяну забрудненням та іншим негативним   впливом на навколишнє природне середовище.

 

З метою  забезпечення  виконання вимог

Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»:

 

1. Кожен мешканець приватного сектору повинен підтримувати та упорядковувати  прилеглу територію від  межі паркану  до дороги згідно «Правил благоустрою території міста Тернівка»  та додержуватись правил чинного законодавства.

 

2. Забороняється  вивозити та складувати сміття в непризначеному для цього місці. За порушення накладаються  грошові стягнення за шкоду заподіяну навколишньому природному середовищу відповідно «Кодексу України

 про адміністративні правопорушення».

 

3. Вивезення твердих побутових відходів проводиться раз у тиждень, згідно графіку вивезення та  укладеної  угоди  з КП «ТЖКП», оплата за вивезення ТПВ зазначена в угоді.

 

4. Інші  відходи, які утворюються в процесі господарської діяльності (гілки, листя, будівельні відходи та інше), вивозяться окремо за попередньою  домовленістю з КП «ТЖКП»

 

Визначення складу екологічних правопорушень і злочинів, які несуть за собою шкоду навколишньому природному середовищу, здійснюється відповідно порядку притягнення винних до адміністративної та кримінальної відповідальності за їх вчинення встановлюються «Кодексом України про адміністративні правопорушення» та «Кримінальним кодексом України».