Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста

№ 39-4/VI від 30.12.2010 "Про внесення змін до рішення Тернівської міської ради від 17.12.2010р № 16-3/VІ «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік»"

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ТЕРНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ШОСТЕ  СКЛИКАННЯ

ПОЗАЧЕРГОВА ЧЕТВЕРТА   СЕСІЯ

===========================================================

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

30.12.2010                               39-4/VI                                   

 

Про внесення змін до рішення

Тернівської міської ради від 17.12.2010р

№ 16-3/VІ «Про затвердження плану

діяльності з підготовки проектів

регуляторних актів на 2011 рік»

 

    

Згідно з п.п.7 п.1.ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  та ст.7, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою здійснення державної регуляторної політики органом місцевого самоврядування, Тернівська міська рада,

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Внести зміни в рішення Тернівської міської ради від 17.12.2010р № 16 ІІІ/VІ «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік»  та доповнити додаток  плану діяльності Тернівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік п.3 та п.4 наступного змісту:

з/п

Вид і назва проекту регуляторного акту(розпорядження міського голови, рішення виконкому, ради)

Мета прийняття регуляторного акту

Строки підготовки проектів

Найменування

органу та підрозділу,

відповідального за розроблення проекту

3

Про внесення змін та доповнень до рішення Тернівської міської ради від 28.01.2009р № 736-ХХХХІ/V «Про затвердження Методики розрахунку і порядок використання орендної плати за оренду майна, що є власністю територіальної громади м.Тернівка»

Упорядкування використовування комунального майна, забезпечення отримання вимог чинного законодавства. Ефективність використання ресурсів територіальної громади міста та стимулювання приоритетних для міста Тернівка напрямків підприємницької діяльності.

І квартал

 Відділ з економічних питань, підприємництва та управлянні територією департаменту з питань економіки, регіональної та інвестиційної політики

4

Про збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності

Приведення місцевих податків та зборів до вимог чинного законодавства

І квартал

Відділ з економічних питань, підприємництва та управлянні територією департаменту з питань економіки, регіональної та інвестиційної політики

 

2. Спеціалісту 1 категорії організаційно-інформаційного відділу Деркач О.І. оприлюднити рішення в газеті «Весті Терновки» та на сайті міської ради не пізніш як у десятиденний строк.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з економічних питань Пацко С.Г.

  

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                               В.В.ТАРЕЛКІН