Тернівська Міська рада

Тернівська Міська рада

Офіційний сайт міста

Запобігання проявам корупції

КАНАЛИ ДЛЯ НАДАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО МОЖЛИВІ ФАКТИ КОРУПЦІЙНИХ ПРОЯВІВ У ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

У разі коли особі (викривачу) стали відомі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» вчинених працівниками виконавчого комітету Тернівської міської ради, особа може повідомити інформацію поштою (з позначкою на конверті «Про корупцію»), особисто, направити електронною поштою, на телефонну лінію або на офіційний веб-сайт Тернівської міської ради http://ternrada.dp.ua/

Викривач - фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень  вчинених працівниками виконавчого комітету Тернівської міської ради, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

Контактні особи для здійснення повідомлень про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»: начальник юридичного відділу виконавчого комітету Тернівської міської ради Немцева Ірина Василівна, головний спеціаліст з кадрових питань юридичного відділу виконавчого комітету Тернівської міської ради Шафранська Лілія Миколаївна (уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції). Адреса: 51500, Дніпропетровська область, м.Тернівка, вул.Пушкіна, 5а.

Усне повідомлення може надійти через телефонну гарячу лінію «Суспільство проти корупції» - (05636) 7-58-72, яка проводиться щовівторка з 10 год 00 хв. До 12 год 00 хв.

Режим роботи: понеділок - четвер: з 8 год. 00 хв. до 17 год.00 хв., п’ятниця: з 8 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв. з щоденною перервою з 12 год. до 13 год.

Електронна поштова скринька для осіб, які надають допомогу у запобіганні та виявленні корупції (викривачів): koruptsiya_tern@ukr.net

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» можуть направлятись без зазначення авторства. Анонімне повідомлення підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Повідомити про корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» можна шляхом заповнення запропонованої форми. Зразок повідомлення.

Надана громадянами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». У разі неанонімного повідомлення, про результати розгляду повідомляється викривачу.

Держава гарантує захист викривачів згідно чинного законодавства України.

"Контакти НАЗК"

"Роз'яснення НАЗК"